Nazwa zawodów Wykaz sędziów Komunikat
Puchar Polski
Styl: Zapasy Kobiet, Junior (20)
Solec Kujawski, 2018-11-23-2018-11-25
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-20
Puchar Polski
Styl: Wolny, Junior (20)
Solec Kujawski, 2018-11-23-2018-11-25
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-20
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Grapplingu Gi
Styl: Multi styl, Senior
Warszawa, 2018-11-17-2018-11-18
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-14
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Grapplingu No Gi
Styl: Multi styl, Senior
Warszawa, 2018-11-17-2018-11-18
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-14
Puchar Polski
Styl: Klasyczny, Junior (20)
Wałbrzych, 2018-11-16-2018-11-17
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-13
VII Mistrzostwa Polski Młodzików
Styl: Wolny, Młodzik (14)
Krotoszyn, 2018-11-16-2018-11-18
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-13
IV Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy
Styl: Zapasy Kobiet, Młodzik (14)
Osielsko, 2018-11-09-2018-11-10
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-06
IV Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy
Styl: Wolny, Młodzik (14)
Osielsko, 2018-11-09-2018-11-10
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-06
VII Mistrzostwa Polski Młodziczek
Styl: Zapasy Kobiet, Młodzik (14)
Bielawa, 2018-11-09-2018-11-11
Data ostatecznej rejestracji: 2018-11-06
Mistrzostwa Polski Młodzików
Styl: Klasyczny, Młodzik (14)
Janów Lubelski, 2018-11-02-2018-11-04
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-30
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Styl: Zapasy Kobiet, Młodzik (14)
Stare Kobiałki, 2018-10-27-2018-10-27
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-27
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Styl: Zapasy Kobiet, Junior (20)
Stare Kobiałki, 2018-10-27-2018-10-27
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-27
Ogólnopolski Turniej Młodzików
Styl: Wolny, Młodzik (14)
Milicz, 2018-10-26-2018-10-27
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-20
Ogólnopolski Turniej Młodzików
Styl: Zapasy Kobiet, Młodzik (14)
Milicz, 2018-10-26-2018-10-27
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-20
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Styl: Klasyczny, Młodzieżowiec (23)
Radom, 2018-10-26-2018-10-27
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-23
Międzynarodowy Memoriał im. Władysława Bajorka
Styl: Klasyczny, Kadet (17)
Kraków, 2018-10-20-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-20
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego
Styl: Klasyczny, Młodzik (14)
Żary, 2018-10-20-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-19
XXX Międzynarodowy Memoriał im. Dąbrowskich
Styl: Zapasy Kobiet, Kadet (17)
Białystok, 2018-10-19-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-17
XXX Międzynarodowy Memoriał im. Dąbrowskich
Styl: Klasyczny, Kadet (17)
Białystok, 2018-10-19-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-17
XXX Międzynarodowy Memoriał im. Dąbrowskich
Styl: Klasyczny, Młodzik (14)
Białystok, 2018-10-19-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-17
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Styl: Wolny, Młodzieżowiec (23)
Chełm, 2018-10-19-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-16
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Styl: Zapasy Kobiet, Młodzieżowiec (23)
Chełm, 2018-10-19-2018-10-20
Data ostatecznej rejestracji: 2018-10-16
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zrzut ekranu 2018 07 04 o 23.59.12

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013