Piątek, 18.12.2020 r

Zgrupowania 2021

Dokumenty wymagane na zgrupowaniach:
Karta uczestnika zgrupowania PZZ - dla ośób niepełnoletnich
Oświadczenie uczestników zgrupowań w związku z epidemią koronawirusa
Ogólne Zasady pobytu na zgrupowani u PZS w COS OPO
Oświadczenie dla osób w przebywających na obiektach COS-OPO

Powołania:

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNS sw 25.04-05.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNJm sw 18-24.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Białogard KNJm ko 17-24.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Racibórz KNJm sk 9-17.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS ko 7-20.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Zakopane KNS sk 7-21.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNJ sw 4-10.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNS sw 4-17.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJ sk 27.03-02.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNJ ko 17-24.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS ko 17-24.03.2021

Powołanie na zgrupowani Spała KNS sk 12-18.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm ko 20-27.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Białogard KNJm sw 14-19.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm sk 5-13.03.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 5-17.03.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 3-17.03.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 28.02-10.03.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 28.02-7.03.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 25.02-09.03.2021 Władysławowo

Powołanie na zgrupowanie KNJ sk 22.02-06.03.2021 Władysławowo

Powołanie na zgrupowanie Siedlce KNJm sw 21-26.02 2021

Powołanie na zgrupowanie Szczyrk KNJ sw 20-27.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Szczyrk KNS sw 16-27.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNS ko 14-19..02.2021

Powołanie na zgrupowanie Karlino KNJm ko 6-13.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm sk 5-13.02.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 31.01-7.02.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 24.01-7.02.2021 Milicz

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 24.01-7.02.2021 Milicz

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 24.01-7.02.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 18-28.01.2021 Radom

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 18-29.01.2021 Porec (Chorwacja)

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 11-15.01.2021 Warszawa

Powołanie na zgrupowanie KNJ sk 10-17.01.2021 Racibórz

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 10-20.01.2021 Wałcz

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 10-20.01.2021 Wałcz

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 3-14.01.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 3-14.01.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie Kijów 03-14.01.2021

 

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013