Piątek, 18.12.2020 r

Zgrupowania 2021

Dokumenty wymagane na zgrupowaniach:
Karta uczestnika zgrupowania PZZ - dla ośób niepełnoletnich
Oświadczenie uczestników zgrupowań w związku z epidemią koronawirusa
Ogólne Zasady pobytu na zgrupowani u PZS w COS OPO
Oświadczenie dla osób w przebywających na obiektach COS-OPO

Powołania:

Powołanie na zgrupowanie międzynarodowe Talin (Estonia) KNS ko 27.06-07.07.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 24-28.06.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNJ sk 21-30.06.2021 Władysławowo

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 21-26.06.2021 Spała

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 14-24.06.2021 Spała

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 07-17.06.2021 Wałcz

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 13-19.06.2021 Spała

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 09-19.06.2021 Spała

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm sk 07-16.06.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJm sw 06-12.06 2021 Siedlce

Powołanie na zgrupowanie KNJm ko 04-14.06.2021 Spała

Powołanie na zgrupowanie międzynarodowe Erywań (Armenia) KNJ sk 31.05-14.06.2021

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 23.05-07.06.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie międzynarodowe Talin (Estonia) KNS ko 22.05--03.06.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJm sk 21-30.05.2021 Racibórz

Powołanie na zgrupowanie KN MP (U15) sk 21-27.05.2021 Racibórz

Powołanie na zgrupowanie KN MP (U15) ko 21-25.05.2021 Poznań

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm ko 21-30.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Karlino KNJm sw 21-29.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Giżycko KNS sk 17-28.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Giżycko KNJ sk 17-25.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Wałcz KNJ ko 12-22.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Wałcz KNS ko 10-19.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS sk 10-18.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNJ sw 10-19.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS sw 9-16.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm ko 01-08.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS sk 27.04-06.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNJ sk 27.04-03.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS ko 25.04-05.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNJ ko 25-30.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNS sw 25.04-05.05.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNJm sw 18-24.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Białogard KNJm ko 17-24.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Racibórz KNJm sk 9-17.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS ko 7-20.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Zakopane KNS sk 7-21.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNJ sw 4-10.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Milicz KNS sw 4-17.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJ sk 27.03-02.04.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNJ ko 17-24.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Spała KNS ko 17-24.03.2021

Powołanie na zgrupowani Spała KNS sk 12-18.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm ko 20-27.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Białogard KNJm sw 14-19.03.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm sk 5-13.03.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 5-17.03.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 3-17.03.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 28.02-10.03.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 28.02-7.03.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 25.02-09.03.2021 Władysławowo

Powołanie na zgrupowanie KNJ sk 22.02-06.03.2021 Władysławowo

Powołanie na zgrupowanie Siedlce KNJm sw 21-26.02 2021

Powołanie na zgrupowanie Szczyrk KNJ sw 20-27.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Szczyrk KNS sw 16-27.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNS ko 14-19..02.2021

Powołanie na zgrupowanie Karlino KNJm ko 6-13.02.2021

Powołanie na zgrupowanie Poznań KNJm sk 5-13.02.2021

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 31.01-7.02.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 24.01-7.02.2021 Milicz

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 24.01-7.02.2021 Milicz

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 24.01-7.02.2021 Szczyrk

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 18-28.01.2021 Radom

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 18-29.01.2021 Porec (Chorwacja)

Powołanie na zgrupowanie KNS sk 11-15.01.2021 Warszawa

Powołanie na zgrupowanie KNJ sk 10-17.01.2021 Racibórz

Powołanie na zgrupowanie KNJ ko 10-20.01.2021 Wałcz

Powołanie na zgrupowanie KNS ko 10-20.01.2021 Wałcz

Powołanie na zgrupowanie KNS sw 3-14.01.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie KNJ sw 3-14.01.2021 Zakopane

Powołanie na zgrupowanie Kijów 03-14.01.2021

 

Zrzut ekranu 2021 06 15 o 19.41.34
Zrzut ekranu 2021 07 21 o 17.46.39
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Nonprofit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013