Czwartek, 09.06.2016 r

Zgrupowania

KNS sk - Program konsultacji KNS zapasy styl klasyczny 23.06-6.07.2017 Poznań

KNS sk - Program zgrupowania seniorzy styl klasyczny 28.06-2.07.06.2017 Wisła

KNJ ko - Program zgrupowania juniorki zapasy kobiet 22-27.06.2017 Ruda Śląska

KNJ sk - Program zgrupowania KNJ zapasy styl klasycznym 25-29.06.2017 Spała

KOREKTA stan na 20.06.2017 - KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 22.06-3.07.2017 Władysławowo

KNS sw - Program zgrupowania KNS zapasy styl wolny 21.06-6.07.2017 Spała

Powołanie interwojewódzkie KWJm zapasy st. wolny 10-17.06.2017 Racibórz

KNJm i KWJm ko - Program zgrupowania zapasy kobiet 18-25.06.2017 Świeradów

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE kadeci, styl klasyczny 23.06.2017 - 01.07.2017 Subotica / Serbia

ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE juniorzy, styl klasyczny 11.06.2017 - 21.06.2017 Mohyliv Podilskyi / Ukraina

ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorzy, styl klasyczny 10.06.2017 - 21.06.2017 Druskininkai / Litwa

KNJ sw - Program zgrupowania juniorzy styl wolny 14-25.06.2017 Wałcz

KNJ ko - Program zgrupowania juniorki zapasy kobiet 7-17.06.2017 Wałcz

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorki, zapasy kobiet 02.06.2017 - 09.06.2017 Dormagen / Niemcy

KWJm ko - powołanie interwojewódzkie 4-10.06.2017 Poznań

ZGRUPOWANIE I ZAWODY ZAGRANICZNE seniorzy - styl wolny Tbilisi (Gruzja) 28.05.2017 – 12.06.2017

ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorzy - styl wolny Tbilisi (Gruzja) 29.05.2017 – 09.06.2017

KNJ sk - Program zgrupowania KNJ zapasy styl klasyczny 28.05-4.06.2017 Poznań

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 28.05-2.06.2017 Spała

KNJ ko - Program zgrupowania juniorki zapasy kobiet 25-28.05.2017 Spała

POWOŁANIE Bukareszt juniorzy - sk, sw i ko 11-15.05.2017 Rumunia

KNS sk - Program zgrupowania KNS zapasy styl klasyczny 18-31.05.2017 COS Giżycko

KWJm sw - Program zgrupowania zapasy styl wolny 13-19.05.2017 Białogard

KNJ sk - Program zgrupowania KNJ zapasy styl klasyczny 27.04-4.05.2017 Spała

KNS sk - Program zgrupowania KNS zapasy styl klasyczny 27.04-4.05.2017 Spała

KNJ sw - program zgrupowania 29.04-6.05.2017 Białogard

KNJ ko - Program konsultacji KNJ zapasy kobiet 28-30.04.2017 Poznań

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 25-30.04.2017 Spała

KNS sk - Program zgrupowania seniorzy styl klasyczny 20-23.04.2017 Wisła

KNS sw - Program zgrupowania KNS zapasy styl wolny 18-30.04.2017 Szczyrk

KNJ ko - Program zgrupowania zapasy kobiet 8-15.04.2017 Pelplin

KWJm ko - Program zgrupowania zapasy kobiet 8-15.04.2017 Pelplin

ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE Seniorzy, styl klasyczny Sochi (Rosja) 03.04.2017- 15.04.2017

Program zgrupowania KNJ zapasy styl wolny - COS SPAŁA 9-13.04.2017

Program zgrupowanie interwojewódzkie - KWJm oraz SMS, OSSM PZZ styl wolny 9-14.04.2017 Staszów

KNS sw - Program zgrupowania KNS zapasy styl wolny 26.03-6.04.2017 Władysławowo

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 22-31.03.2017 Spała

KNS sk - Program zgrupowania seniorzy styl klasyczny 23-30.03.2017 Wisła

KNJ sk - Program zgrupowania juniorów w stylu klasycznym 23-30.03.2017 Wisła

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorki, zapasy kobiet Ruse, Samokov (Bułgaria) 07.04.2017- 21.04.2017

Powołanie na zgrup. KWJm i PZZ juniorów młodszych w zapasach styl wolny 25-30.03.2017 Teresin

KWJm ko - Program zgrupowania zapasy kobiet 18-25.03.2017 Krasnystaw

KWJm sk - Program zgrupowania zapasy styl klasyczny 17-25.03.2017 Poznań

KNS sk - Program zgrupowania seniorzy styl klasyczny 1-4.03.2017 Wisła

KNJ sk - Program zgrupowania juniorów w stylu klasycznym 1-4.03.2017 Wisła

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorzy i juniorzy, styl wolny Kaliningrad (Rosja) 03.03.2017- 18.03.2017

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorzy, styl klasyczny Nykobing Falster (Dania) 03.03.2017- 15.03.2017

ZGRUPOWANIE I ZAWODY ZAGRANICZNE seniorzy, styl wolny Istambuł (Turcja) 23.02.2017- 13.03.2017

KNJ sk - Program konsultacji KNJ zapasy styl klasyczny 16-19.02.2017 Racibórz

KWJm sw - Program zgrupowania zapasy styl wolny  13-23.02.2017 Białogard

KWJm sk - Program zgrupowania zapasy styl klasyczny 6-16.02.2017 Racibórz

KNJ, KNJm ko - Program zgrupowania juniorki i kadetki zapasy kobiet 15-24.02.2017 Siedlce

KNS sw - Program zgrupowania seniorzy styl wolny 9-18.02.2017 Wisła

KWJm sw - Program zgrupowania zapasy styl wolny 29-10.02.2017 Świeradów Zdrój

KNS sk - Program konsultacji KNS zapasy styl klasyczny 2-5.02.2017 Poznań

KNJ sk - Program konsultacji KNJ zapasy styl klasyczny 2-5.02.2017 Poznań

KWJm sk - Program zgrupowania zapasy styl klasyczny 20-29.01.2017 Poznań

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorki, zapasy kobiet Paryż (Francja) 27.01.2017- 03.02.2017

KNS sk - Program zgrupowania KNS zapasy styl klasyczny 4-17.01.2017 Władysławowo

KNS sw - Program zgrupowania KNS zapasy styl wolny 9-20.01.2017 Spała

ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE seniorzy, zapasy – styl wolny Machaczkała (Rosja) 04.01.2017- 28.01.2017

KNJ sw - Program zgrupowania KNJ zapasy styl wolny 9-20.01.2017 Spała

KNJ ko - Program zgrupowania juniorki zapasy kobiet 5-8.01.2017 Zakopane

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 5-18.01.2017 Zakopane

KNJ sk - Program zgrupowania KNJ zapasy styl klasyczny 4-13.01.2017 Władysławowo

Zgrupowanie szkoleniowe KNJ i KNJm zapasy styl wolny 11-17.12.2016 COS Szczyrk

KNJ sk - Program  zgrupowania szkoleniowego juniorów i juniorów młodszych styl klasyczny 11-17.12.2016 Wisła

KNM sk - Program  zgrupowania szkoleniowego młodzieżowców styl klasyczny 9-21.12.2016 Wisła

KNS sk - Program  zgrupowania szkoleniowego seniorzy styl klasyczny 9-21.12.2016 Wisła

KNJm ko - Program zgrupowania zapasy kobiet  4-9.12.2016 Aqua Zdrój Wałbrzych

KNJ ko - Program zgrupowania zapasy kobiet  4-9.12.2016 Aqua Zdrój Wałbrzych

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet 5-20.12.2016 Szczyrk

Program zgrupowania KNS zapasy styl wolny 1-21.12.2016 Wałcz

KNS sk - Program  konsultacja szkoleniowa seniorzy styl klasyczny 24-27.11.2016 Racibórz

KNS ko - Program zgrupowania seniorki zapasy kobiet  17-27.11.2016 Wałcz

KNS sk - Program  konsultacja szkoleniowa seniorzy styl klasyczny 10-13.11.2016 Poznań

KNJ sw - Program zgrupowania zapasy styl wolny 12-18.11.2016 Racibórz

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE kadeci, styl klasyczny Praga, Chomutov (Czechy) 27.10.2016- 05.11.2016

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE kadeci, styl wolny Klaipeda (Litwa) 21.10.2016- 29.10.2016

KNS sk - Program konsultacji szkoleniowej zapasy styl klasyczny 12-16.10.2016 Spała

ZGRUPOWANIE I ZAWODY ZAGRANICZNE seniorzy, styl wolny Machaczkała, Rosja 04.10.2016 –28.10.2016

ZAWODY I ZGRUPOWANIE ZAGRANICZNE Seniorzy, styl wolny Kemerowo, Jakuck (Rosja) 22.09.2016- 03.10.2016

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013