Poniedziałek, 26.10.2020 r

Zapasy sportem wszystkich dzieci - wykaz miejsc i trenerów

Zapasy sportem wszystkich dzieci - wykaz miejsc i trenerów prowadzących zajęcia.

Wykaz - środowiska wiejskie pobierz PDF
Wykaz - cała Polska pobierz PDF

Wykaz trenerów oraz miejsc prowadzenia zajęć programu Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci w środowisku wiejskim
LP. WOJEWÓDZTWO NAZWISKO I IMIĘ TRENERA NUMER LICENCJI NAZWA PLACÓWKI ADRES PLACÓWKI
1 DOLNOŚLĄSKIE SZABOWSKI JÓZEF 1600157 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W POGALEWIE WIELKIM 56-120 BRZEG DOLNY, POGALEWO WIELKIE 12H, (71) 3196379
2 DOLNOŚLĄSKIE WARCHOŁ NORBERT 20000334 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OSTROSZOWICACH 58-262 OSTROSZOWICE, UL. BIELAWSKA 58, (74) 833-01-13
3 DOLNOŚLĄSKIE WOSIEK LESZEK 1600191 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W CIESZKOWIE 56-330 CIESZKÓW, UL. GRUNWALDZKA 3, (71) 3848146
4 DOLNOŚLĄSKIE DANILISZYN RAFAŁ 1800008 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W KIEŁCZOWIE 55-093 KIEŁCZÓW, UL. SZKOLNA 3, (71) 3988215
5 DOLNOŚLĄSKIE PATALAS RAFAŁ 1800001 SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRÓBLIŃCU WRÓBLINIEC 24, 56-300 MILICZ, 71 3849522
6 KUJAWSKO - POMORSKIE ZAKOWICZ MACIEJ 20000041 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŻOŁĘDOWIE 86-021 ŻOŁĘDOWO, UL. BYDGOSKA 24, (52) 3818728
7 KUJAWSKO - POMORSKIE GÓRSKI RAJMUND 20000031 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W LNIANIE 86-141 LNIANO, UL. SZKOLNA 13, (52) 3323030
8 KUJAWSKO - POMORSKIE ŚWIERBLEWSKI NORBERT 1600169 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SICIENKU 86-014 SICIENKO, UL. BYDGOSKA 8, (52) 5870569
9 KUJAWSKO - POMORSKIE ROSIAK PRZEMYSŁAW 1600131 SZKOŁA PODSTAWOWA  IM. JANA PAWŁA II 86-021 MAKSYMILIANOWO, UL. SZKOLNA 7, (52) 3818713
10 LUBELSKIE WAŁACHOWSKI PIOTR 1600179 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWA JASTRZĘBSKIEGO W STAREJ RÓŻY 21-450 Stoczek Łukowski, Stara Róża 35, (25) 7974348
11 LUBELSKIE ŻURAW TOMASZ 1600201 SZKOŁA PODSTAWOWA W SPICZYNIE 21-077 SPICZYN, SPICZYN 8, (81) 7578294
12 LUBELSKIE GRUSZKOWSKI ANDRZEJ 1600046 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W OKSZOWIE 22-105 OKSZÓW, UL. CHEŁMSKA 14, (82) 5690756
13 LUBELSKIE CZWALIŃSKI ROMAN 1600021 SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIE - HUCIE 22-110 RUDA-HUTA, UL. WÓJTOWICZA 9, (82) 5686036
14 LUBELSKIE LENART MIROSŁAW 20000480 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA RASŁAWSKIEGO W BORZECHOWIE 24-224 BORZECHÓW, BORZECHÓW KOLONIA 227, (81) 5111026
15 LUBELSKIE JANIK SYLWESTER 1600052 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STANISŁAWA ZIELIŃSKIEGO W STRÓŻY 23-206 STRÓŻA, UL. AKACJOWA 2A, (81)8211325
16 LUBELSKIE SADOWSKI MARCIN 1600136 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W STRUPINIE DUŻYM Szkoła Podstawowa
im. Władysława Broniewskiego
w Strupinie Dużym
Strupin Duży 122
22-100 Strupin Duży
tel. (82) 5638016
fax. (82) 5638066
zsstrupin@wp.pl
17 LUBELSKIE GRZEGORZ WAŁACHOWSKI 1600178 Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w Kisielsku Kisielsk 84
21-450 Stoczek Łukowski, tel./fax. (025) 7973114
18 LUBELSKIE WAŁACHOWSKI RYSZARD 20000128 SZKOŁA PODSTAWOWA 21-450 STOCZEK ŁUKOWSKI, STARE KOBIAŁKI 18
19 LUBUSKIE SZAJA PAWEŁ 1600158 Zespół Szkół Technicznych
im. Władysława Reymonta
68-300 Lubsko, ul. Powstańców Wlkp. 2, (68) 372 03 20
20 LUBUSKIE KOROCHODA MACIEJ 1600231 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JERZEGO KUKUCZKI W GRABIKU 68-200 ŻARY, GRABIK 102, (68) 3630708
21 ŁODZKIE WOŹNIAK TOMASZ 1600192 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. LUDWIKA CZYŻEWSKIEGO W WOLI KRZYSZTOPORSKIEJ 97-371 WOLA KRZYSZTOPORSKA, UL. KOŚCIUSZKI 32, 570 414 560
22 MAŁOPOLSKIE WOŁOWICZ WOJCIECH 20000485 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W JAROSZOWCU 32-310 KLUCZE, JAROSZOWIEC, UL. KOLEJOWA 18, (32) 6457097
23 MAZOWIECKIE STARUS MACIEJ 1600148 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO W TERESINIE 96-515 TERESIN, AL. KS. DRUCKIEGO - LUBECKIEGO 3, (46) 8613738
24 MAZOWIECKIE KULIŃSKI SYLWESTER 1600085 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MAZOWSZANACH 26-624 KOWALA, MAZOWSZANY 6, (48) 3773233
25 MAZOWIECKIE MACIEJCZAK MICHAŁ 1600098 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA W NIEZNAMIEROWICACH 26-411 RUSINÓW, NIEZNAMIEROWICE 3 (46) 6755303
26 MAZOWIECKIE GŁUCHOWSKA ANNA 20000487 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GRĘBKOWIE 07-110 GRĘBKÓW, UL. SZKOLNA 1, (25) 7930374
27 MAZOWIECKIE STĄPOR MARCIN 1700054 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MIROWIE 26-503 MIRÓW, MIRÓW STARY 34
28 MAZOWIECKIE GIL PATRYCJA 20000484 ZESPÓŁ OŚWIATOWY W NOWYCH IGANIACH 08-110 SIEDLCE, NOWE IGANIE, UL. SIEDLECKA 113
29 MAZOWIECKIE MISZTAL KRYSTIAN 1700009 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZESMYKACH 08-109 PRZESMYKI, UL. NARUTOWICZA 17
30 MAZOWIECKIE PAWLAK SEBASTIAN 1600114 ZESPÓŁ OŚWIATOWY W STOKU LACKIM 08-110 SIEDLCE, UL. SIEDLECKA 135, STOK LACKI
31 OPOLSKIE SZELĄGIEWICZ KAZIMIERZ 2000152 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W DOMASZOWICACH UL. KOLEJOWA 3, 46-146 DOMASZOWICE, TEL. 77 419 41 93
32 PODKARPACKIE ŁUKASZEWSKI DARIUSZ 1600096 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WOLI OCIECKIEJ WOLA OCIECKA 114, 39-104 OCIEKA, TEL. 172230649
33 PODLASKIE ZAŃKO GRZEGORZ 1600195 SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZUCZYNIE 19-230 SZCZYCZYN, UL. JANA KILIŃSKIEGO 42, (86) 2725032
34 PODLASKIE CAREWICZ ELŻBIETA 1800038 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W KRYNKACH 16-120 KRYNKI, ALEJA SZKOLNA 10, (85) 7228648
35 PODLASKIE SAMSONOWICZ ANDRZEJ 1800011 SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRZYNIÓWCE 16-060 ZABŁUDÓW, DOBRZYNIÓWKA 40, (85) 7177019 LUB (85) 7177020
36 PODLASKIE PIWKO MAREK 1600121 ZESPÓŁ SZKÓŁ W KSIĘŻYNIE 16-001 KSIĘŻYNO, UL. SZKOLNA 7, (85) 6632048
37 POMORSKIE POGOSJAN ARTUR 20000482 SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZODKOWIE 83-304 PRZODKOWO, UL. SPORTOWA 12, (58) 6819793
38 POMORSKIE KONKEL ŁUKASZ 17000121 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W STANISZEWIE 830328 SIANOWO, UL. KARTUSKA 3, (58) 6855017
39 POMORSKIE MAZUR DAWID  20000478 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SIERAKOWICACH 83-340 SIERAKOWICE, UL. SPACEROWA 14, (58) 684 68 75
40 POMORSKIE MAZUR DAWID  20000478 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SIERAKOWICACH 83-340 SIERAKOWICE, UL. SPACEROWA 14, (58) 684 68 75
41 ŚWIĘTOKRZYSKIE LEŚKIEWICZ SYLWIA 1900013 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAKUBA SZELESTA W DĘBSKIEJ WOLI 26-026 MORAWICA, DĘBSKA WOLA, UL. SZLACHECKA 173
42 ŚWIĘTOKRZYSKIE DZIEWIT MARCIN 1600030 SZKOŁA PODSTAWOWA W RACZYCACH 28-114 GNOJNO, RACZYCE 64
43 ŚWIĘTOKRZYSKIE SKOTNICKI HENRYK 1700043 ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W RUSZCZY 28-230 POŁANIEC, UL. SZKOLNA 2
44 ŚWIĘTOKRZYSKIE SKROBACZ WIKTOR 1600142 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZRĘBINIE 28-230 POŁANIEC, ZRĘBIN 38, (15) 8650091
45 ŚWIĘTOKRZYSKIE KRÓL MAŁGORZATA 20000383 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W TOKARNI 26-060 CHĘCINY, TOKARNIA 186A, (41) 3154621
46 ŚWIĘTOKRZYSKIE GIBALSKA EWA 20000019 SZKOŁA PODSTAWOWA W RADKOWICACH 26-060 CHĘCINY, RADKOWICE 85
47 WARMIŃSKO-MAZURSKIE KAMIŃSKI STANISŁAW 1600064 SZKOŁA PODSTAWOWA W NAWIADACH Nawiady 31, 11-711 Nawiady, (89) 7420055
48 WARMIŃSKO-MAZURSKIE GAJEWSKI MIROSŁAW 1600036 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RUMIANIE 13-220 RYBNO, RUMIAN 12, (23) 6966001
49 WARMIŃSKO-MAZURSKIE WASILEWSKI PAWEŁ 1700035 SZKOŁA PODSTAWOWA W KIWITACH 11-106 KIWITY, KIWITY 63a, (89)7660979
50 WIELKOPOLSKIE KURKOWIAK KAROL 1600228 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PLEWISKACH 62-064 PLEWISKA, UL. SZKOLNA 64
51 WIELKOPOLSKIE WALKOWIAK JĘDRZEJ 1900010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W POZNANIU 60-480 POZNAŃ, UL. CHOJNICKA 57, (61) 8482871
52 ZACHODNIOPOMORSKIE DUBLINOWSKI PATRYK 1600026 SZKOŁA PODSTAWOWA W STANOMINIE STANOMINO 30, (94) 3112282
53 ZACHODNIOPOMORSKIE WOŹNIAK PATRYK 20000455 SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBROWIE 78-220 DOBROWO, DOBROWO 24 POCZTA TYCHOWO, (94) 3111650
54 ZACHODNIOPOMORSKIE JAROSZ PAWEŁ 20000389 SZKOŁA PODSTAWOWA W CHARZYNIE IM. ARMII KRAJOWEJ 78-122 CHARZYNO, UL. WOJSKA POLSKIEGO 11
55 ZACHODNIOPOMORSKIE TAKUNOW DAWID 20000450 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA WE WRZOSOWIE 78-114 WRZOSOWO, WRZOSOWO 55, (94) 3141714

 

Wykaz trenerów oraz miejsc prowadzenia zajęć programu Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci - cała Polska

LP. WOJEWÓDZTWO NAZWISKO I IMIĘ TRENERA NAZWA PLACÓWKI / MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ ZMIANA PLACÓWKI ADRES, NR TELEFONU PLACÓWKI
1 DOLNOŚLĄSKIE OBUCHOWICZ WALDEMAR ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy "Zagłębie" Wałbrzych, ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych 58-305 WAŁBRZYCH, UL. 1-GO MAJA 105, (74) 8424368
2 DOLNOŚLĄSKIE WARCHOŁ STANISŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI   58-260 BIELAWA, UL. GROTA ROWECKIEGO 6, (74) 6452217
3 DOLNOŚLĄSKIE DANILISZYN RAFAŁ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA PAWŁA II   55-095 DŁUGOŁĘKA, UL. SZKOLNA 40, (71) 3152682
4 DOLNOŚLĄSKIE SZCZEPANIAK JAKUB LICEUM SŁUŻB MUNDUROWYCH   53-302 WROCŁAW, UL. ŚLĘŻNA 2-24, 507958892
5 DOLNOŚLĄSKIE BAGLADZIS PANDELI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIEŃSKU UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "HUTNIK", UL. KOŚCIUSZKI 7, 59-930 PIEŃSK UL. SZKOLNA 1, 59-930 PIEŃSK, TEL. 75 7786510
6 DOLNOŚLĄSKIE BAGLADZIS PANDELI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PIEŃSKU UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "HUTNIK", UL. KOŚCIUSZKI 7, 59-930 PIEŃSK UL. ZGORZELECKA 29, 59-930 PIEŃSK, TEL. 75 7786522
7 DOLNOŚLĄSKIE KRACZKOWSKI PRZEMYSŁAW WOJSKOWY KLUB SPORTOWY ŚLĄSK   UL. RACŁAWICKA 62A, 53-146 WROCŁAW
8 KUJAWSKO - POMORSKIE PIOTROWSKI MIROSŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1    86-010 KORONOWO, UL. POMIANOWSKIEGO 16, (52) 3822273
9 KUJAWSKO - POMORSKIE BĄK SEBASTIAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW   86-105 ŚWIECIE, UL. WOJSKA POLSKIEGO 3, 607295825
10 KUJAWSKO - POMORSKIE JANISZEWSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HRABINY ANIELI POTULICKIEJ W WOJNOWIE    
11 LUBELSKIE ŻURAW BARTŁOMIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO   20-407 LUBLIN, AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 26, (81) 5321435
12 LUBELSKIE SWATEK ADAM PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II   22-230 KRASNYSTAW, UL. PIŁSUDSKIEGO 21, (82) 5762808
13 LUBELSKIE PIERSA ALICJA NIEPUBLICZNA INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII I JĘZYKÓW OBCYCH "ARKA"   UL. WOJSŁAWICKA 8A, 22-100 CHEŁM, (82) 5421514
14 LUBELSKIE GŁÓWKA PIOTR NIEPUBLICZNA INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII I JĘZYKÓW OBCYCH "ARKA"   UL. WOJSŁAWICKA 8A, 22-100 CHEŁM, (82) 5421514
15 LUBELSKIE BORYC RAFAŁ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO   20-407 LUBLIN, AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 26, (81) 5321435
16 LUBUSKIE SZAJA PAWEŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W LUBSKU   UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 2, 68-300 LUBSK, 68/3720320
17 LUBUSKIE KOŁACZ DARIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. BOLESŁAWA CHROBREGO   68-200 ŻARY, (68) 3636723
18 LUBUSKIE ŻOŁNA ARTUR KOSTRZYŃSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI, UL. NIEPODLEGŁOŚCI 11, 66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ 66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ, UL. MICKIEWICZA 8, (95) 728981
19 ŁÓDZKIE GÓRSKI JACEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 KLUB SPORTOWY "20", UL. JARACZA 26, ŁÓDŹ 90-707 ŁÓDŹ, UL. GDAŃSKA 16, (42) 6336009
20 ŁÓDZKIE GÓRSKI PIOTR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MASTER, UL. ELSNERA 8, 92-504 ŁÓDŹ 90-252 ŁÓDŹ, UL. JARACZA 44/46, (42) 6331256
21 ŁÓDZKIE ŻUROMSKA AGATA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162   91-001 ŁODŹ, UL. POWSZECHNA 15, (42) 6462002
22 ŁÓDZKIE GÓRAL ŁUKASZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 141 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO   92-402 ŁÓDŹ, UL. ZAKŁADOWA 35, (42) 6709993
23 ŁÓDZKIE GÓRAL ŁUKASZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 141 IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO   92-402 ŁÓDŹ, UL. ZAKŁADOWA 35, (42) 6709993
24 ŁÓDZKIE LEŚNIEWSKI RYSZARD SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MARCINA GORTATA   90-003 ŁÓDŹ, UL. RZGOWSKA 17a
25 ŁÓDZKIE LEŚNIEWSKI RYSZARD KS SHARK ŁÓDŹ   UL. PIŁSUDSKIEGO 135H, Łódź, 570615936
26 ŁÓDZKIE TERKA KONRAD SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W RADOMSKU   UL. PIASTOWSKA 12, 97-500 RADOMSKO
27 ŁÓDZKIE SŁOMIŃSKA ANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58   91-828 ŁODŹ, UL. MŁYNARSKA 42/46, (42) 6553450
28 ŁÓDZKIE ROMANOWICZ DAWID SZKOŁA PODSTAWOWA NR 184   91-496 ŁÓDŹ, UL. SYRENKI 19A, (42) 6582401
29 MAŁOPOLSKIE GRZYBEK HALINA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO   30-836 KRAKÓW, UL. JERZMANOWSKIEGO 6, (12) 6584328
30 MAŁOPOLSKIE KUDAS PIOTR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 157   30-695 KRAKÓW, UL. L. RYDYGIERA 20, (12) 6570588
31 MAŁOPOLSKIE WITEK MAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO   UL. ERAZMA JERZMANOWSKIEGO 6, 30-836 KRAKÓW, TEL. 12 658 43 28
32 MAŁOPOLSKIE WOŁOWICZ WOJCIECH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLUCZACH    
33 MAZOWIECKIE WIECZOREK JACEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210   WARSZAWA, UL. KARMELICKA 13, (22) 8310338
34 MAZOWIECKIE WIECZOREK JACEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W WARSZAWIE   00-179 WARSZAWA, UL. NISKA 5
35 MAZOWIECKIE SOSNOWSKI KAMIL PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO "OLIMPIJCZYK" RADOM, UL. KOŚCIUSZKI 7, 26-600 RADOM 26-600 RADOM, UL. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 16, (48) 3311653
36 MAZOWIECKIE SOKOŁOWSKI KAMIL PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4   26-600 RADOM, UL. WYŚCIGOWA 49
37 MAZOWIECKIE SOKOŁOWSKI KAMIL PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA DŁUGOSZA   26-617 RADOM, UL. JANA III SOBIESKIEGO 12 
38 MAZOWIECKIE FIRLEJ BARTŁOMIEJ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. WŁADYSŁAWA JĘDRASIA   26-600 RADOM, UL. STAROKRAKOWSKA 124/128, (48) 3628881
39 MAZOWIECKIE ZWIERZCHOWSKI MACIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 377   WARSZAWA, UL. TROCKA 4, (22) 6780180
40 MAZOWIECKIE JASIŃSKI TOMASZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 210   WARSZAWA, UL. KARMELICKA 13, (22) 8310338
41 MAZOWIECKIE FAFIŃSKI ŁUKASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W RADOMIU   26-600 RADOM, UL. KOŚCIUSZKI 7, (48) 3621832
42 MAZOWIECKIE WĘGRZYCKA URSZULA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W RADOMIU   26-600 RADOM, UL. JARZYŃSKIEGO 3, (48) 3400201
43 MAZOWIECKIE BRYK BARTŁOMIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 KLUB SPORTOWY MŁODZIEŻY I DZIECI "ŚMiD" Z SIEDZIBĄ W ROGOWIE, 08-307 REPKI, ROGÓW 93 08-300 SOKOŁÓW PODLASKI, UL. REPKOWSKA 3
44 MAZOWIECKIE NIEMIEC JÓZEF SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KARCZEWIE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 49 W WARSZAWIE, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 370, UL. TOŁSTOJA 2, 01-910 WARSZAWA, DYR.. URSZULA KRAJEWSKA 05-480 KARCZEW, UL. OTWOCKA 13 (22) 7806516
45 MAZOWIECKIE WALENTUKIEWICZ DARIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 258 IM. GEN. J.JASIŃSKIEGO W WARSZAWIE   UL. BERTOLDA BRECHTA 8, 03-472 WARSZAWA
46 MAZOWIECKIE STRZELCZYK ZBIGNIEW UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "ZAPASY GWARDIA"   UL. ŁUKOWA 2/34, 02-767 WARSZAWA, MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ: UL. IWICKA 47B, WARSZAWA
47 MAZOWIECKIE MROCZEK ARTUR SZKOŁA PODSTAWOWA IM. C.K.NORWIDA W ZAKRĘCIE   UL. SZKOLNA 11, 05-077 ZAKRĘT, 22 7733979
48 MAZOWIECKIE MROCZEK ARTUR SZKOŁA PODSTAWOWA IM. C.K.NORWIDA W ZAKRĘCIE   UL. SZKOLNA 11, 05-077 ZAKRĘT, 22 7733979
49 MAZOWIECKIE KONAROWSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA IM. C.K.NORWIDA W ZAKRĘCIE   UL. SZKOLNA 11, 05-077 ZAKRĘT, 22 7733979
50 MAZOWIECKIE KONAROWSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA IM. C.K.NORWIDA W ZAKRĘCIE   UL. SZKOLNA 11, 05-077 ZAKRĘT, 22 7733979
51 MAZOWIECKIE NIEDŹWIECKI RYSZARD SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KOPERNIKA W SZYMANOWIE   UL. SZKOLNA 25, 96-515 SZYMANÓW
52 PODLASKIE CZYŻEWSKI GRZEGORZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GRAJEWIE   19-200 GRAJEWO, UL. MICKIEWICZA 1, (86) 2726225
53 PODLASKIE PASZKOWSKI KONRAD SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W GRAJEWIE MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GRAJEWIE, UL. STRAŻACKA 2, 19-200 GRAJEWO 19-200 GRAJEWO, UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 23, (86) 2723078
54 PODLASKIE CHOROSZUCHA ADRIAN ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W BIAŁYMSTOKU   15-207 BIAŁYSTOK, UL. PIASTOWSKA 3D, (85) 7403090
55 PODLASKIE WAJSZCZUK ROBERT PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1   15-863 BIAŁYSTOK, UL. RADZYMIŃSKA 11, (85) 6521605
56 PODLASKIE RYŻYKOW DARIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 W BIAŁYMSTOKU   15-863 BIAŁYSTOK, UL. RADZYMIŃSKA 11, (85) 6521605
57 PODLASKIE STASIEWICZ TOMASZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34   UL. POGODNA 12, 15-654 BIAŁYSTOK, TEL. 85 742 41 31
58 PODLASKIE VIKTAR SHEVEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 W BIAŁYMSTOKU   UL. BORUTY 18, 15-175 BIAŁYSTOK, 85 676 27 96
59 PODLASKIE SAMSONOWICZ ANDRZEJ ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ZABŁUDOWIE   UL. MICKIEWICZA 20, 10-060 ZABŁUDÓW, TEL. 85/7188020
60 POMORSKIE DOBKA MARCIN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KARTUZACH   UL. 3-GO MAJA 14, 83-300 KARTUZY
61 POMORSKIE KONKEL ŁUKASZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KARTUZACH   UL. 3-GO MAJA 14, 83-300 KARTUZY
62 POMORSKIE LEONARCZYK DAWID Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża   83-330 ŻUKOWO, UL. GDYŃSKA 7
63 POMORSKIE LEONARCZYK DAWID Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża   83-330 ŻUKOWO, UL. GDYŃSKA 7
64 POMORSKIE BLOK ADAM ZESPÓL KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA NR 1 W PELPLINIE   UL. SAMBORA 5A, 83-130 PELPLIN
65 POMORSKIE BLOK NATALIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BISKUPA KONSTANTYNA DOMINIKA W PELPLINIE   UL. KOŚCIUSZKI 12A, 83-130 PELPLIN, 58 5361569
66 POMORSKIE PRYCZKOWSKI BARTŁOMIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KARTUZACH   UL. WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 KARTUZY, 58 6811817
67 POMORSKIE PLICHTA DAWID ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W BIELKÓWKU   UL. GREGORKIEWICZA 11, 83-050 BIELKÓWKO, 58 6827358
68 ŚLĄSKIE ŻURAWIK PIOTR ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W RACIBORZU   47-400 RACIBÓRZ, UL. KOZIELSKA 19, (32) 4154459
69 ŚLĄSKIE ŻURAWIK PIOTR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18, IM. KSIĄŻĄT RACIBORSKICH W RACIBORZU   UL. OCICKA 52, 47-400 RACIBÓRZ
70 ŚLĄSKIE WOJCIECHOWSKI KAMIL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ IM. "GWARKÓW RUDZKICH"   41-700 RUDA ŚLĄSKA, UL. GIERAŁTOWSKIEGO 15, (32) 2481828
71 ŚLĄSKIE WOJCIECHOWSKI KAMIL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM    44-300 WODZISŁAW ŚLĄSKI, UL. MIESZKA 10, (32) 4564916, 733883283
72 ŚLĄSKIE BORYSOV DMYTRII SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W KATOWICACH    
73 ŚLĄSKIE SZEJA ARKADIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM   44-300 WODZISŁAW ŚLĄSKI, UL. MIESZKA 10, (32) 4564916, 733883283
74 ŚLĄSKIE BAŃCZYK DARIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W KATOWICACH   UL. ZIELONOGÓRSKA 3, 40-710 KATOWICE, TEL. 32 252 51 68
75 ŚWIĘTOKRZYSKIE KUCHARCZYK KAROL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W KIELCACH UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY GULIWER, UL. MALACHITOWA 74, 25-754 KIELCE 25-804 KIELCE, UL. GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 22A, (41) 3676198
76 ŚWIĘTOKRZYSKIE SZKWAREK TADEUSZ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W POŁAŃCU   28-230 POŁANIEC, UL. ŻAPNIOWSKA 1, (15) 8650731
77 ŚWIĘTOKRZYSKIE WAWRZYCKA ANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO    26-110 SKARŻYSKO-KAMIENNA, UL. PODJAZDOWA 21, (41) 2512422
78 ŚWIĘTOKRZYSKIE PŁACZKOWSKI GRZEGORZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BODZENTYNIE   UL. RYNEK GÓRNY 11, 26-010 BODZENTYN, TEL. 41 311 50 56
79 ŚWIĘTOKRZYSKIE MISIAK PAULINA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. HENRYKA SIENKIEWICZA   UL. KRZEMIONKOWA 1, 25-350 KIELCE, TEL. 41 3676167
80 ŚWIĘTOKRZYSKIE MISIAK PAULINA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20, UL. GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 22 A, 25-804 KIELCE UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY GULIWER, UL. MALACHITOWA 74, 25-754 KIELCE UL. GÓRNIKÓW STASZICOWSKICH 22 A, 25-804 KIELCE
81 ŚWIĘTOKRZYSKIE KABAŁA BOGUSŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA  LUDOWY KLUB SPORTOWY "ZNICZ", 26-060 CHĘCINY, UL. ARMII KRAJOWEJ 18A UL. SZKOLNA 5, 26-115 SKARŻYSKO-KAMIENNA, 41 2714660
82 ŚWIĘTOKRZYSKIE BUKOWSKA KATARZYNA CENTRUM KULTURY I SPORTU W CHĘCINIE    
83 ŚWIĘTOKRZYSKIE GIBALSKA EWA SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZINACH IM. JANA PAWŁA II   UL. SZKOLNA 1, 26-026 BRZEZINY, 41 311 40 55
84 WARMIŃSKO - MAZURSKIE SOBOLEWSKA EMILIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W OLSZTYNIE   10-271 OLSZTYN, UL. JAGIELLOŃSKA 8, (89) 5264071
85 WARMIŃSKO - MAZURSKIE MĘŻYKOWSKI HENRYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LUBAWIE   14-260 LUBAWA, UL. RZEPNIKOWSKIEGO 7, (89) 6452326
86 WARMIŃSKO - MAZURSKIE STASZEWSKI MICHAŁ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OLSZTYNIE   10-045 OLSZTYN, UL. NIEPODLEGŁOŚCI 18, (89) 5277727
87 WARMIŃSKO - MAZURSKIE WANGIN ARTUR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LIDZBARKU WARMIŃSKIM   LIDZBARK WARMIŃSKI, UL. LIPOWA 17A, (89) 7672070
88 WIELKOPOLSKIE KULA MACIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. JACKA KURONIA W POZNANIU   60-687 POZNAŃ, OS. STEFANA BATOREGO 101, (61) 8217131
89 WIELKOPOLSKIE KULA MACIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. JACKA KURONIA W POZNANIU   60-687 POZNAŃ, OS. STEFANA BATOREGO 101, (61) 8217131
90 WIELKOPOLSKIE TIM JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W POZNANIU   61-011 POZNAŃ, UL. HARCERSKA 3, (61) 8780641
91 WIELKOPOLSKIE ŚWIDWA JACEK ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 9 W POZNANIU   61-614 POZNAŃ, UL. UMULTOWSKA 114, (61) 1021374
92 WIELKOPOLSKIE POLOWCZYK KRZYSZTOF SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI   63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA, UL. DĄBROWSKIEGO 50, (61) 2867050
93 WIELKOPOLSKIE RAJTER BARTOSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. MIESZKA I W POZNANIU KS SOBIESKI POZNAŃ, OS. J.III.SOBIESKIEGO 22G, 60-688 POZNAŃ 61-758 POZNAŃ, UL. GARBARY 82, (61) 8522800
94 WIELKOPOLSKIE PATALAS RAFAŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SEBASTIANA FABIANA KLONOWICZA W SULMIERZYCACH   63-750 SULMIERZYCE, UL. SZKOLNA 2, (62) 7223209
95 WIELKOPOLSKIE OBRYCKI ANTONI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 W POZNANIU   OS. JANA III SOBIESKIEGO 102, 60-688 POZNAŃ, TEL. 61 8234371
96 ZACHODNIOPOMORSKIE KUCHARCZYK MARIUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA II   73-110 STARGARD, UL. KUŚNIERZY 7, (91) 5771301
97 ZACHODNIOPOMORSKIE DUBLINOWSKI RADOSŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW 6 POMORSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY W KARLINIE MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KARLINO, UL. KOŚCIUSZKI 30, 78-230 KARLINO 78-230 KARLINO, UL. TRAUGUTTA 2
98 ZACHODNIOPOMORSKIE JASTREB CEZARY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 AKS BIAŁOGARD, UL. MONIUSZKI 49, 78-200 BIAŁOGARD 78-200 BIAŁOGARD, UL. KOŁOBRZESKA 23, (94) 3119179
99 ZACHODNIOPOMORSKIE MĄDROWSKI KRZYSZTOF MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W STARGARDZIE   73-110 STARGARD, UL. GDYŃSKA 8
100 ZACHODNIOPOMORSKIE DOBRODZIEJ ROKSANA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W STARGARDZIE    

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013