Niedziela, 09.02.2020 r

Zaczynamy Mistrzostwa Europy Seniorów

Od jutra (tj. 10 lutego 2020 roku) rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów w Rzymie. 

 

W barwach narodowych w poszczególnych dniach zobaczymy:

Dzień 1 - PONIEDZIAŁEK 10 luty 2020
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 11.30

GR 63 kg Dawid Kareciński - WKS Śląsk Wrocław
GR 77 kg Edgar Babayan - KS Sobieski Poznań
GR 87 kg Arkadiusz Kulynycz - RCSZ Olimpijczyk Radom
GR 130 kg Rafał Krajewski - Legia Warszawa 1926

PÓŁFINAŁY od godziny 18.00

Dzień 2️ - WTOREK 11 luty 2020
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 11.30

GR 60 kg Przemysław Piątek - RCSZ Olimpijczyk Radom
GR 67 kg Roman Pacurkowski - AZS AWF Warszawa
GR 72 kg Mateusz Bernatek - AKS Piotrków Trybunalski
GR 82 kg Mateusz Wolny - MKZ UNIA RACIBÓRZ
GR 97 kg Tadeusz Michalik - KS SOBIESKI Poznań

PÓŁFINAŁY od godziny 16.45
FINAŁY kategorii wagowych z pierwszego dnia rywalizacji - 18.00

Dzień 3 - ŚRODA 12 luty 2020
Runda kwalifikacyjna oraz walki repasażowe z wtorku - 11.30


WW 50 kg Ania Łukasiak - AZS AWF Warszawa
WW 55 kg Alicja Czyżowicz - LKS ORZEŁ Namysłów
WW 59 kg Dominika Kulwicka - Z.K.S. "Slavia" Ruda Śląska
WW 68 kg Agnieszka Wieszczek-Kordus - WZS WKS GRUNWALD Poznań
WW 76 kg Kamila Kulwicka - ZKS SLAVIA Ruda Śląska


PÓŁFINAŁY od godziny 16.45
FINAŁY kategorii wagowych z drugiego dnia rywalizacji - 18.00


Dzień 4 - 13 luty 2020
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 11.30

WW 53 kg Katarzyna Krawczyk - Cement-Gryf Chełm
WW 57 kg Magdalena Głodek - Klub Sportowy Bloczek Team Pelplin
WW 62 kg Katarzyna Mądrowska - LKS Feniks PESTA Stargard


PÓŁFINAŁY od godziny 16.45
FINAŁY kategorii wagowych z trzeciego dnia rywalizacji - 18.00


Dzień 5 - 14 luty 2020
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 11.30

FS 65 kg Krzysztof Bieńkowski - AKS Białogard
FS 70 kg Magomedmurad Gadzhiev - AKS Piotrków Trybunalski
FS 97 kg Radosław Baran - WZS WKS Grunwald Poznań


PÓŁFINAŁY od godziny 16.45
FINAŁY kategorii wagowych z czwartego dnia rywalizacji - 18.00

Dzień 6 - 15 luty 2020
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 11.30

FS 74 kg Patryk Ołenczyn - LKS ,,Dąb" Brzeźnica Fanpage
FS 86 kg Radosław Marcinkiewicz - LKS "Orzeł" Namysłów
FS 92 kg Zbigniew Baranowski - AKS Białogard
FS 125 kg Robert Baran - LKS Ceramik Krotoszyn


PÓŁFINAŁY od godziny 16.45
FINAŁY kategorii wagowych z piątego dnia rywalizacji - 18.00


Dzień 7 - NIEDZIELA 16 luty 2020
Repasaże kategorii wagowych rywalizujących poprzedniego dnia 16.45
FINAŁY KATEGORII Z DNIA POPRZEDNIEGO od godz. 18.00

 

 

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013