Środa, 25.09.2019 r

Wyjaśnienie dotyczące fałszywych zarzutów

W związku z nieprawdziwymi informacjami na temat wysokich kosztów podróży służbowych, które rzekomo generuje prezes PZZ Andrzej Supron informujemy, że w 2018 roku całkowity koszt wydatków poniesionych na wyjazdy służbowe (tj. zakup paliwa i opłaty drogowe) wyniósł 12 334, 88 zł.

Informujemy, że prezes mógłby dokonać  rozliczenia przysługujących mu tzw. „kilometrówek”, gdyby korzystał z samochodu prywatnego.

W przypadku, gdy korzysta z samochodu służbowego rozliczenie następuje jedynie na podstawie faktur za paliwo.

Dokument, który został opublikowany w mediach społecznościowych pokazywał rozliczenie tzw. kilometrówek za lipiec 2018 r. i opiewał na kwotę 4461 zł, jednakże rozliczenie wyjazdu służbowego nastąpiło na podstawie faktur za paliwo z czerwca i lipca w wysokość 2613,38, co nie zostało w pełni pokazane.

„Jestem oburzony, że członkowie Zarządu PZZ przekazują opinii publicznej nieprawdziwe informacje, które mają na celu dyskredytowanie mojej osoby. Takie postępowanie uważam za karygodne i działające na szkodę zapasów. Jestem osobą niezależną finansowo, nie pobieram żadnych gratyfikacji z tytułu pełnionej funkcji.” – powiedział Andrzej Supron, prezes PZZ

 

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Non profit new

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013