Środa, 08.02.2017 r

Wydział Wyszkolenia

Wydział Wyszkolenia Polskiego Związku Zapaśniczego
 

Nazwisko imię

Nr telefonu

Funkcja w PZZ

Adres e-mail

Artur Albinowski

22 624 81 11 w. 18
531 010 099

Dyrektor Sportowy PZZ

a.albinowski@pzz.org.pl

Jan Godlewski

531 010 022

Trener koordynator PZZ

jangodlewski@wp.pl

Marzena Albinowska

22 624 81 11 w. 14
533 839 964

Trener koordynator szkolenia grupowego PZZ. Panel licencji PZZ 

m.albinowska@pzz.org.pl

Adam Jakubowski

531 129 314

Główny lekarz kadry narodowej PZZ

annjak@toya.net.pl

Justyna Mizera

516 183 830

Fizjolog żywienia i suplementacji PZZ

dietetyk@olimpiakos.org.pl

Marek Garmulewicz

531 010 019

Trener ds. analizy statystycznej, wideo i obciążeń treningowych

marekgarmulewicz@o2.pl

Yusup Abdusalamov

531 010 014

Trener Kadry Narodowej w zapasach w stylu wolnym

usup777@mail.ru

Krzysztof Ołenczyn

501 442 154

Trener Kadry Narodowej Juniorów w zapasach w stylu wolnym

olen73@wp.pl

Wojciech Sadowski

533 277 503

Trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w zapasach w stylu wolnym

sadowski.wojciech84@wp.pl

Włodzimierz Zawadzki

501 333 613

Trener Kadry Narodowej w zapasach w stylu klasycznym

wlodekzawadzki@gmail.com

Edward Barsegjan

531 010 007

Trener Kadry Narodowej Juniorów w zapasach w stylu klasycznym

barsegjan2@o2.pl

Piotr Szczeponiok

531 010 017

Trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w zapasach w stylu klasycznym

blaster.nod@gmail.com

Piotr Krajewski

531 010 016

Trener Kadry Narodowej w zapasach kobiet

pkrajewski1@wp.pl

Marcin Marcinkiewicz

531 010 055

Trener Kadry Narodowej Juniorów w zapasach kobiet

mmarcinkiewicz1981@o2.pl

Dariusz Grzywyiński

509 694 120

Trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w zapasach kobiet

grzywa32@wp.pl

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013