Środa, 08.02.2017 r

Wydział Wyszkolenia

Wydział Wyszkolenia Polskiego Związku Zapaśniczego

1

Wałachowski Marek

604 754 382         

Dyrektor sportowy PZZ

m.walachowski@pzz.org.pl

2

Godlewski Jan

531 010 022

Trener koordynator w PZZ

jangodlewski@wp.pl

3

Albinowska Marzena

22 624 81 11

Trener koordynator szkolenia grupowego PZZ. Obsługuje m.in. panel licencji w PZZ 

m.albinowska@pzz.org.pl

4

Justyna Mizera

516 183 830

Fizjolog żywienia i suplementacji w PZZ

dietetyk@olimpiakos.org.pl

5

Jakubowski Adam

531 129 314

Główny lekarz kadry narodowej

annjak@toya.net.pl

6

Abdusalamov Yusup

531 010 014

Trener główny kadry narodowej w zapasach w stylu wolnym

usup777@mail.ru

7

Krzysztof Ołenczyn

501 442 154

Trener kadry narodowej juniorów w zapasach w stylu wolnym

olen73@wp.pl

8

Wojciech Sadowski

533 277 503

Trener kadry narodowej juniorów młodszych w zapasach w stylu wolnym

sadowski.wojciech84@wp.pl

9

Zawadzki Włodzimierz

501 333 613

Główny trener kadry narodowej w zapasach w stylu klasycznym

wlodekzawadzki@gmail.com

10

Barsegjan Edward

531 010 007

Asystent trenera, trener kadry narodowej juniorów w zapasach w stylu klasycznym

barsegjan2@o2.pl  

11

Szczeponiok Piotr

531 010 017

Trener kadry narodowej juniorów młodszych w zapasach w stylu klasycznym

blaster.nod@gmail.com

12

Krajewski Piotr

531 010 016

Główny trener kadry narodowej w zapasach kobiet

pkrajewski1@wp.pl  

13

Marcinkiewicz Marcin

531 010 055

Trener kadry narodowej juniorek w zapasach kobiet

mmarcinkiewicz1981@o2.pl

14

Grzywiński Dariusz

509 694 120

Trener kadry narodowej juniorek młodszych w zapasach kobiet

grzywa32@wp.pl 

15

Marek Garmulewicz

531 010 019

Trener ds. analizy statystycznej, wideo i obciążeń treningowej

marekgarmulewicz@o2.pl

16

Albinowski Artur

 

Trener ds. analizy statystycznej i wideo komputerowego programu techniki i taktyki walki w zapasach

artur@mazowszeteresin.com

 

       

 

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Poland open 2020 slajd
Mek katowice 2020 slajd
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013