Środa, 08.02.2017 r

Wydział Wyszkolenia

Wydział Wyszkolenia Polskiego Związku Zapaśniczego

1

Wałachowski Marek

604 754 382

Dyrektor sportowy PZZ

marek.walachowski@zapasy.org.pl

2

Godlewski Jan

531 010 022

Trener koordynator w PZZ

jangodlewski@wp.pl

3

Albinowska Marzena

22 624 81 11

Trener koordynator szkolenia grupowego PZZ. Obsługuje m.in. panel licencji w PZZ 

marzena.albinowska@zapasy.org.pl

4

Durkalec-Michalski Krzysztof

531 010 098

Fizjolog żywienia i suplementacji w PZZ

durkmich@zapasy.org.pl 

5

Jakubowski Adam

531 129 314

Główny lekarz kadry narodowej

annjak@toya.net.pl

6

Krzysztoszek Marcin 

22 624 81 11

Trener w Wydziale Wyszkolenia, odżywki, sprzęt sportowy

marcin.krzysztoszek@zapasy.org.pl 

7

Abdusalamov Yusup

531 010 014

Trener główny kadry narodowej w zapasach w stylu wolnym

usup777@mail.ru 

8

Garmulewicz Marek

531 010 019

Trener kadry narodowej juniorów w zapasach w stylu wolnym

marekgarmulewicz@o2.pl

9

Pawlak Krzysztof

533 839 964 

Trener kadry narodowej juniorów młodszych w zapasach w stylu klasycznym

ceniu73@wp.pl 

10

Chazbulat Bazorkin

531 010 030

Główny trener kadry narodowej w zapasach w stylu klasycznym

hazbulat@live.se

11

Barsegjan Edward

531 010 007

Asystent trenera, trener kadry narodowej juniorów w zapasach w stylu klasycznym

barsegjan2@o2.pl 

12

Szczeponiok Piotr

531 010 017

Trener kadry narodowej juniorów młodszych w zapasach w stylu klasycznym

blaster.nod@gmail.com

13

Krajewski Piotr

531 010 016

Główny trener kadry narodowej w zapasach kobiet

Pkrajewski1@wp.pl 

14

Marcinkiewicz Marcin

531 010 055

Trener kadry narodowej juniorek w zapasach kobiet

mmarcinkiewicz1981@o2.pl

15

Olejnik Władysław

531 126 262

Trener kadry narodowej juniorek młodszych w zapasach kobiet

wladyslawolejnik@gmail.com   

16

Grzywiński Dariusz

 

Trener w PZZ, specjalista ds. obciążeń treningowych

grzywa32@wp.pl 

17

Albinowski Artur

 

Trener ds. analizy video  

artur@mazowszeteresin.com 

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zrzut ekranu 2018 07 04 o 23.59.12

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013