Wtorek, 13.08.2019 r

"Wolniacy" wracają na tarczy

Reprezentacja Polski juniorów w stylu wolnym, pod wodzą trenera Marka Garmulewicza nie może zaliczyć występu na estońskich matach do udanych.

W kategorii wagowej do 65 kg Karol Czegus (MKS Czarni Połaniec), przegrywał na punkty (5:8) pojedynek kwalifikacyjny z Macedończykiem Fati VEJSELI. Macedończykł uległ w ćwierćfinale reprezentantowi Turcji, Ahmet Salim YIGIT, co zamknęło naszemu zawodnikowi drogę do repasaży.

Szymon Wojtkowski, kategoria wagowa do 70 kg, reprezentujący barwy klubu LKS Ceramik  Krotoszyn po serii "młynków" przegrywał przez przewagę techniczną (0:11) pojedynek kwalifikacyjny z reprezentantem Iranu Mohmmadsadegh Biglar Firouzpourbandpei. Irańczyk przegrał w półfinale z reprezentantem Mołdawii i pozostaje mu walka o brąz.

Jakub Władczyk (MKS Czarni Połaniec) rywalizujący w kategoria wagowa do 74 kg,  przegrał na punkty (8:12) pojedynek kwalifikacyjny z Algierczykiem Ishak BOUKHORS. Niestety przeciwnik Jakuba, uległ w 1/8 reprezentantowi Kazachstanu (7:2) i rozwiał marzenia o repasażach.

Cezary Sadowski, kategoria wagowa do 79 kg (MLUKS Karlino), przegrywał na punkty (2:8) pojedynek o ćwierćfinał z Węgrem Milanem Mester, który goryczy porażki zaznał w półfinale.

Od środy rywalizację rozpoczyna reprezentacja kobiet. 

Link do transmisji live: https://unitedworldwrestling.org/event/world-championships-23?tab=schedule

 

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Zrzut ekranu 2018 12 24 o 01.10.07

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013