Wednesday, 30.10.2019 r

Wolniacy bez medali - Mistrzostwa Świata U23

Mistrzostwa Swiata U23 rozpoczęły się od rywalizacji w stylu wolnym. 
W pierwszym dniu zmagań, na matach w Budapeszcie do walki stanęli Patryk Ołenczyn w kategorii wagowej do 70 kg i Marcin Majka w kategorii do 79 kg. Obaj zawodnicy stoczyli po jednej walce.

Marcin Majka uległ przez "tusz" przy stanie 12:2 dla przeciwnika w pojedynku 1/8 finału z Mołdawianinem Gheorghi PASCALOV natomiast Patryk Ołenczyn musiał uznać wyższość zawodnika z Ukrainy, Oleksieja Boruta. Polak przegrał przez przewagę techniczną 12:2 pojedynek 1/8 finału.W kolejnym dniu rywalizacji na matach pojawili się Kamil Rybicki, Krzysztof Sadowik i Michał Bielawski.

Kamil Rybicki rywalizujący w kategorii wagowej do 74 kg, w pojedynku kwalifikacyjnym pokonał na punkty 4:0  reprezentanta Chin Changfu JIANG. W drugiej walce przegrał przez przewagę techniczną 0:10 pojedynek 1/8 finału z Gruzinem Giorgi Sulawą. 

Krzysztof Sadowik, reprezentujący Polskę w kategori do 86 kg w pojedynku kwalifikacyjnym pokonał przez przewagę techniczną przy prowadzeniu 2:12 reprezentanta Kirgistanu Symbat SULAIMANOVA. Niestety w 1/8 finału uległ na punkty 0:6 pojedynek reprezentantowi Iranu Kamran Ghorban GHASEMPOUR. 

Ostatni z biało czerwonych, Michał Bielawski (kat. do 92 kg) przegrał przez "tusz" przy stanie 2:2 pojedynek kwalifikacyjny z reprezentantem Kuby Yonger Pauli BASTIDA POMARES.

 

Pzz   praca zdalna
Pzz   odwo anie imprez
 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013