Sobota, 14.03.2020 r

Wizytacja obiektów Mistrzostw Europy Kadetów - Katowice 2020

Polski Związek Zapaśniczy jest organizatorem tegorocznych Mistrzostw Europy Kadetów w zapasach w stylu wolnym, klasycznym i zapasach kobiet, które odbędą się w Katowicach w dniach od 15 do 21 czerwca 2020 roku.
W związku z przyznaniem Polsce  organizacji wymienionej imprezy, przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej UWW i Europejskiej Federacji Zapaśniczej UWW Europe, dokonali w dniach 10-12 marca 2020 roku wizytacji obiektów sportowych, zaplecza hotelowego i logistycznego.
Delegaci międzynarodowych władz zapaśniczych Pani Yauheniya Menhel i Pan Razvan Pircalabu, wspólnie z przedstawicielami Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw dokonali szczegółowej wizytacji wszystkich obiektów związanych z organizacją tegorocznych mistrzostw.

Wizytacja obiektów Mistrzostw Europy Kadetów - Katowice 2020

Komitet Organizacyjny Mistrzostw Europy Kadetów – Katowice 2020 tworzą: Andrzej Supron, Witold Ciemierz, Ryszard Wolny i Marek Garmulewicz.
Zawody mają być przeprowadzone na obiektach Ośrodka Sportowego „Szopienice” Katowice ul. 11 Listopada 16, jest to jeden z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach.

Ośrodek Sportowy Szopienice

Ośrodek Sportowy Szopienice

Mistrzostwa Europy Kadetów - Katowice 2020 

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013