Sobota, 09.09.2017 r

Wiktoria Chołuj brązową medalistką Mistrzostw Świata Kadetów

Sobota 9.09.2017 / Niedziela 10.09.2017

Styl wolny

46 kg - Polak nie startuje - 19 zawodników

1. Kurt Nnamdi MC HENRY JUNIOR (USA)

2. Giorgi GEGELASHVILI (GEO)

3. Adlan ASKAROV (KAZ)

3. Magomed ABDURAKHMANOV (RUS)

 

54 kg - Ryszard Rydzewski - 24 zawodników

Brayden Alexander TODD (CAN) - Ryszard Ruzdi RYDZEWSKI (POL) 4-0 (10-0)

1. Mehdi Akhbar ESHGHIVASOUKOLAEI (IRI)

2. Kanata YAMAGUCHI (JPN)

3. Imam GANISHOV (RUS)

3. Vladyslav OSTAPENKO (UKR)

(...)

20. Ryszard Ruzdi RYDZEWSKI (POL)

 

63 kg - Karol Czegus - 27 zawodników

Akhmad MURA (KAZ) - Karol Jakub CZEGUS (POL) 4-0 (10-0)

1. Inar KETIIA (RUS)

2. Kenshin ITO (JPN)

3. Jacori Tyrese TEEMER (USA)

3. Khadzhimurad GADZHIYEV (AZE)

(...)

25. Karol Jakub CZEGUS (POL)

 

76 kg - Ernest Dorosz - 25 zawodników

1/8

Ernest DOROSZ (POL) - Arsamag KHOSTIKOEV (RUS) 0-4 (0-10)

R1

Ernest DOROSZ (POL) - Erlan BEKTENALIEV (KGZ) 1-3 (2-4)

1. Aaron Marquel BROOKS (USA)

2. Arsamag KHOSTIKOEV (RUS)

3. Piotr CARASENI (MDA)

3. Meysam Enayatollah ZAREE (IRI)

(...)

18. Ernest DOROSZ (POL)

 

100 kg - Polak nie startuje - 22 zawodników

1. Daniel Gregory Clifton KERKVLIET JR (USA)

2. Ismail-Bek NIROV (RUS)

3. Zyyamuhammet SAPAROV (TKM)

3. Seyedmehdi Seyedabasali HASHEMIJOUYBARI (IRI)

 

Piątek 8.09.2017 / Sobota 9.09.2017

Styl wolny

42 kg - Polak nie startuje - 19 zawodników

1. Alihasan AMIRLI (AZE)

2. Umidjon JALOLOV (UZB)

3. Kaisei TANABE (JPN)

3. Giorgi TCHOLADZE (GEO)

 

50 kg - Daniel Budyka - 26 zawodników

Daniel Piotr BUDYKA (POL) - Dimitar Stoychev TODOROV (BUL) 3-1 (7-2)

1/8

Daniel Piotr BUDYKA (POL) - Dogan KARA (TUR) 1-4 (1-12)

1. Fedor BALTUEV (RUS)

2. Mahir MAMMADZADA (AZE)

3. Farrukh SHARIPOV (UZB)

3. Akbar KURBANOV (KAZ)

(...)

13. Daniel Piotr BUDYKA (POL)

 

58 kg - Polak nie startuje - 27 zawodników

1. Ryuto SAKAKI (JPN)

2. Turan BAYRAMOV (AZE)

3. Georgios PILIDIS (GRE)

3. Cavit ACAR (TUR)

 

69 kg - Szymon Wojtkowski - 23 zawodników

Szymon WOJTKOWSKI (POL) - Daniel Kristof VESZELI (HUN) 3-1 (12-7)

1/8

Eli MUSAYEV (ISR) - Szymon WOJTKOWSKI (POL) 1-3 (2-8)

1/4

Umur AYBEY (TUR) - Szymon WOJTKOWSKI (POL) 5-0 (8-1)

1. William Francis LEWAN JR (USA)

2. Daud IBRAGIMOV (AZE)

3. Mohammad Ashghar NOKHODILARIMI (IRI)

3. Soslanbek BUDAEV (RUS)

(...)

10. Szymon WOJTKOWSKI (POL)

 

85 kg - Mateusz Selerski - 25 zawodników

Arslanbek TURDUBEKOV (KGZ) - Mateusz Piotr SELERSKI (POL) 3-0 (7-0)

1. Alan BAGAEV (RUS)

2. Abbas Ali FOROUTANRAMI (IRI)

3. Danylo STASIUK (UKR)

3. Gavin Lee HOFFMAN (USA)

(...)

19. Mateusz Piotr SELERSKI (POL)

 

Czwartek 7.09.2017 / Piątek 8.09.2017

Zapasy kobiet

40 kg - Polka nie startuje - 11 zawodniczek

1. Hanano SAKURAI (JPN)

2. Petya Zarkova DELCHEVA (BUL)

3. Aishan YUSIFOVA (AZE)

3. Simran SIMRAN (IND)

 

46 kg - Natalia Walczak - 20 zawodniczek

Natalia Edyta WALCZAK (POL) - Athina GIAGTZOGLOU (GRE) 0-5 (0-2)

1. Remina YOSHIMOTO (JPN)

2. Ekaterina MIKHAILOVA (RUS)

3. Manisha MANISHA (IND)

3. Lucia Yamileth YEPEZ GUZMAN (ECU)

(...)

18. Natalia Edyta WALCZAK (POL)

 

52 kg - Amanda Tomczyk - 22 zawodniczki

1/8

Amanda TOMCZYK (POL) - Yuzuka INAGAKI (JPN) 0-5 (2-13)

R1

Amanda TOMCZYK (POL) - Khongorzul BOLDSAIKHAN (MGL) 3-0 (7-0)

1. Yuzuka INAGAKI (JPN)

2. Andreea Beatrice ANA (ROU)

3. Minakshi MINAKSHI (IND)

3. Khongorzul BOLDSAIKHAN (MGL)

(...)

16. Amanda TOMCZYK (POL)

 

60 kg - Patrycja Dudek - 23 zawodniczki

Patrycja DUDEK (POL) - Susana LOZANO VEYTIA (MEX) 5-0 (4-6)

1/8

Fatma INOUBLI (TUN) - Patrycja DUDEK (POL) 1-3 (3-7)

1/4

Patrycja DUDEK (POL) - Naomi RUIKE (JPN) 0-5 (0-8)

R2

Krystsina SAZYKINA (BLR) - Patrycja DUDEK (POL) 4-0 (10-0)

1. Anshu ANSHU (IND)

2. Naomi RUIKE (JPN)

3. Erika BOGNAR (HUN)

3. Krystsina SAZYKINA (BLR)

(...)

8. Patrycja DUDEK (POL)

 

70 kg - Wiktoria Chołuj - 17 zawodniczek

1/8

Wiktoria CHOLUJ (POL) - Kamile GAUCAITE (LTU) 3-0 (7-0)

1/4

Wiktoria CHOLUJ (POL) - Alena TIMOFEEVA (RUS) 1-4 (5-15)

R2

Mehtap GULTEKİN (TUR) - Wiktoria CHOLUJ 1-3 (1-5)

3-5

Wiktoria CHOLUJ (POL) - Karuna KARUNA (IND) 5-0 (6-4)

1. Yuka KAGAMI (JPN)

2. Alena TIMOFEEVA (RUS)

3. Bernadett NAGY (HUN)

3. Wiktoria CHOLUJ (POL)

 

Środa 6.09.2017 / Czwartek 7.09.2017

Zapasy kobiet

38 kg - Polka nie startuje - 12 zawodniczek

1. Shahana NAZAROVA (AZE)

2. Mariia TOMYSHCH (UKR)

3. Luchana BEKBAULOVA (RUS)

3. Julieta Esperanza MARTINEZ GONZALEZ (MEX)

 

43 kg - Polka nie startuje - 16 zawodniczek

1. Umi ITO (JPN)

2. Emily King SHILSON (USA)

3. Neelam NEELAM (IND)

3. Aldynai DARZHAA (RUS)

 

49 kg - Klaudia Czyzio - 19 zawodniczek

1/8

Thi Phuong NGUYEN (VIE) - Klaudia CZYZIO (POL) 5-0 (6-4)

1. Suzuna YOSHIMURA (JPN)

2. Mariia TIUMEREKOVA (RUS)

3. Tetiana PROFATILOVA (URK)

3. Zeynep YETGIL (TUR)

(...)

15. Klaudia CZYZIO (POL)

 

56 kg - Angelika Mytkowska - 23 zawodniczki

1/8

Elmas CELIK (TUR) - Angelika Agnieszka MYTKOWSKA (POL) 1-3 (2-4)

1/4

Laura GOMEZ VIZCAINO (ESP) - Angelika Agnieszka MYTKOWSKA (POL) 0-5 (2-12)

1/2

Sena NAGAMOTO (JPN) - Angelika Agnieszka MYTKOWSKA (POL) 4-0 (10-0)

3-5

Anastasia BLAYVAS (GER) - Angelika Agnieszka MYTKOWSKA (POL) 3-1 (6-1)

1. Sonam SONAM (IND)

2. Sena NAGAMOTO (JPN)

3. Anastasia BLAYVAS (GER)

3. Anna Hella SZEL (HUN)

5. Angelika Agnieszka MYTKOWSKA (POL)

 

65 kg - Magdalena Kisielińska - 23 zawodniczki

Zaineb SGHAIER (TUN) - Magdalena Weronika KISIELINSKA (POL) 0-5 (0-9)

1/8

Magdalena Weronika KISIELINSKA (POL) - Viktoryia Alesia DZEHTSIARENKA (BLR) 0-5 (0-6)

1. Honoka NAKAI (JPN)

2. Alara Lea BOYD (USA)

3. Oksana CHUDYK (UKR)

3. Viktoryia Alesia DZEHTSIARENKA (BLR)

(...)

10. Magdalena Weronika KISIELINSKA (POL)

 

Wtorek 5.09.2017 / Środa 6.09.2017

Styl klasyczny

42 kg - Polak nie startuje - 15 zawodników

1. Gurban GURBANOV (AZE)

2. Hennadii ZAVERTAILO (UKR)

3. Yerassyl MAMYRBEKOV (KAZ)

3. Daniel Dimitrov PRAMATAROV (ITA)

 

46 kg - Polak nie staruje - 16 zawodników

1. Vladyslav KUZKO (UKR)

2. Nihat MAMMADLI (AZE)

3. Anvar ALLAKHIAROV (RUS)

3. Temur KHOZREVANIDZE (GEO)

 

69 kg - Jakub Majdański - 25 zawodników

Jakub Grzegorz MAJDANSKI (POL) - Lukas HOEIER-JENSEN (DEN) 3-1 (4-1)

1/8

Joni Pekka KOMPPA (FIN) - Jakub Grzegorz MAJDANSKI (POL) 3-0 (3-0)

1. Vladyslav KRAVCHENKO (UKR)

2. Ashu ASHU (IND)

3. Davit SOLOGASHVILI (GEO)

3. Duran TOSUN (TUR)

(...)

12. Jakub Grzegorz MAJDANSKI (POL)

 

76 kg - Szymon Szymonowicz - 25 zawodników

Szymon SZYMONOWICZ (POL) - Jesus Enrique LOPEZ NINO (MEX) 3-1 (5-2)

1/8

Szymon SZYMONOWICZ (POL) - Arminas LYGNUGARIS (LTU) 3-0 (6-0)

1/4

Szymon SZYMONOWICZ (POL) - Giorgi TSOPURASHVILI (GEO) 0-4 (0-9)

1. Mehran Seyed Jafar SAADATIFARD (IRI)

2. Istvan TAKACS (HUN)

3. Akylbek TALANTBEKOV (KGZ)

3. Giorgi TSOPURASHVILI (GEO)

(...)

9. Szymon SZYMONOWICZ (POL)

 

85 kg - Kamil Bartosiewicz - 28 zawodników

Mikita HEURASIOU (BLR) - Kamil BARTOSIEWICZ (POL) 3-1 (2-1)

1. Muhammed Furkan DURSUN (TUR)

2. Mukhammad EVLOEV (RUS)

3. Mohammad Ghorbanali NOSRATI (IRI)

3. Alex Gergo SZOKE (HUN)

(...)

21. Kamil BARTOSIEWICZ (POL)

 

Poniedziałek 4.09.2017 / Wtorek 5.09.2017

Styl klasyczny

50 kg - Kamil Czarnecki - 25 zawodników

1/8

Hernan David ALMENDRA (ARG) - Kamil Aleksander CZARNECKI (POL) 0-5 (0-0)

1/4

Kamil Aleksander CZARNECKI (POL)  - Hayk ASATRYAN (ARM) 0-5 (6-2)

1. Ken MATSUI (JPN)

2. Zaur ALIYEV (AZE)

3. Hayk ASATRYAN (ARM)

3. Vladimir ZABEYVOROTA (RUS)

(...)

9. Kamil Aleksander CZARNECKI (POL)

 

54 kg - Polak nie startuje - 20 zawodników

1. German DOEV (RUS)

2. Nursultan BAZARBAYEV (KAZ)

3. Aliaksandr PECHURENKA (BLR)

3. Beka GURULI (GEO)

 

58 kg - Polak nie startuje - 27 zawodników

1. Mohsen Fathollah MADHANI (IRI)

2. Sonu SONU (IND)

3. Kosei TAKESHITA (JPN)

3. Sergey Aleksandrovitch CHIGIREV (RUS)

 

63 kg - Aleksander Mielewczyk - 27 zawodników

Aleksander Juliusz MIELEWCZYK (POL) - Dmytro MIROSHNYK (UKR) 0-4 (0-9)

R1

Aleksander Juliusz MIELEWCZYK (POL) - Leonardo FRROKAJ (ALB) 4-1 (10-1)

R2

Aleksander Juliusz MIELEWCZYK (POL) - Nikalas Petrov SULEV (BUL) 1-3 (1-1)

1. Dmytro MIROSHNYK (UKR)

2. Mostafa KAYED KHORDEH (IRI)

3. Otar ABULADZE (GEO)

3. Artem EROKHIN (RUS)

(...)

11. Aleksander Juliusz MIELEWCZYK (POL)

 

100 kg - Tomasz Wawrzyńczyk - 21 zawodników

1/8

Sarkhan MAMMADOV (AZE) - Tomasz Jacek WAWRZYNCZYK (POL) 3-0 (5-0)

1. Cohlton Michael SCHULTZ (USA)

2. Balint VATZI (HUN)

3. Oleksandr YEVDOKIMOV (UKR)

3. Seyedmojtaba Seyedmostafa HOSSEINI (IRI)

(...)

20. Tomasz Jacek WAWRZYNCZYK (POL)

 

 

Skład reprezentacji Polski:

Styl klasyczny

50 kg - Kamil Czarnecki

63 kg - Aleksander Mielewczyk

69 kg - Jakub Majdański

76 kg - Szymon Szymonowicz

85 kg - Kamil Bartosiewicz

100 kg - Tomasz Wawrzyńczyk

 

Zapasy kobiet

46 kg - Natalia Walczak

49 kg - Klaudia Czyzio

52 kg - Amanda Tomczyk

56 kg - Angelika Mytkowska

60 kg - Patrycja Dudek

65 kg - Magdalena Kisielińska

70 kg - Wiktoria Chołuj

 

Styl wolny

50 kg - Daniel Budyka

54 kg - Ryszard Rydzewski

63 kg - Karol Czegus

69 kg - Szymon Wojtkowski

76 kg - Ernest Dorosz

85 kg - Mateusz Selerski

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013