Sobota, 15.10.2016 r

Selfie z Mistrzem w Karścinie

W Szkole Podstawowej w Karścinie odbyło się spotkanie z wybitnymi zawodnikami mające na celu promocje zapasów w gminie Karlino pod nazwą "Selfie z Mistrzem" w terenach wiejskich pod patronatem Polskiego Związku Zapaśniczego.

Dwaj mistrzowie Kamil Skaskiewicz (wicemistrz Europy 2013 r., mistrz Polski seniorów 2016 r. w kat. 97/125kg) oraz Patryk Dublinowski (trzeci zawodnik Akademickich Mistrzostw Świata 2014 r., wicemistrz Polski 2016 r. w kat. 86kg) pod hasłem "Selfie z Mistrzem" brali udział w karścińskim spotkaniu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karścinie, Pan Andrzej Maciejewski przedstawił dzieciom zaproszonych gości, podziękował za przybycie i zachęcił dzieci do trenowania zapasów. Następnie oddał głos zaproszonym gościom. Nasi mistrzowie rozpoczęli spotkanie od udzielenia informacji odnośnie do dyscypliny zapasów, przekazali ile potrzeba czasu i zaangażowania, aby osiągnąć odpowiedni poziom sportowy.

Po całym przedstawieniu akrobatyczno-zapaśniczym w wykonaniu Natalii Walczak, Oliwii Dąbrowskiej, Marii Szkudlarek oraz Astorii Bublas, grupa przeniosła się na boisko szkolne, na którym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Non profit new

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013