Wtorek, 22.11.2016 r

Selfie z Mistrzem - rozstrzygnięcie

Wiosną tego roku ogłosiliśmy program pod nazwą "Selfie z Mistrzem". Celem projektu było zorganizowanie szeroko pojętych spotkań dzieci i młodzieży z mistrzami w zapasach, czyli uczestnikami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy lub Świata. Z tych wydarzeń należało sporządzić sprawozdanie, na które składał się materiał tekstowy i fotograficzny.

Spotkania musiały odbyć się do 31 października br. Najpóźniej tego dnia należało też wysłać sprawozdania, które na bieżąco publikowaliśmy na stronie internetowej PZZ oraz profilu PZZ na portalu społecznościowym Facebook. Spośród nich Kapituła Konkursu, w składzie Agata Mikulska, Mikołaj Jarocki i Andrzej Głaz, wybrała trzy najlepsze.


Otrzymaliśmy łącznie 29 sprawozdań, z czego trzy z nich po terminie (spotkanie z 17 września w Krośnicach z Dawidem Piskorzem, spotkanie z 10 czerwca w Nowym Mieście Lubawskim z Piotrem Wiśniewskim, spotkanie w Radomiu z Arkadiuszem Kułynyczem). Spośród 26 zgłoszonych w terminie sprawozdań wymogi regulaminu dotyczące określonej objętości tekstu oraz ilości zdjęć (Regulamin pkt. 10) spełniły tylko 4 z nich:

1. Mariusz Ordak (Białogard, Selfie z Mistrzem - Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie)
http://zapasy.org.pl/articles/selfie-z-mistrzem-szkola-podstawowa-nr-5-w-bialogardzie

2. Justyna Stasierska (Krotoszyn, Selfie z Mistrzem - Dzień Dziecka)
http://zapasy.org.pl/articles/selfie-z-mistrzem-dzien-dziecka

3. Justyna Stasierska (Krotoszyn, Selfie z Mistrzem - Powiatowy Turniej UKS w zapasach w stylu wolnym oraz w mocowaniu dzieci w Orpiszewie)
http://zapasy.org.pl/articles/selfie-z-mistrzem-powiatowy-turniej-uks-w-zapasach-w-stylu-wolnym-oraz-w-mocowaniu-dzieci-w-orpiszewie

4. Mateusz Wanke (Racibórz, Selfie z Mistrzem w Raciborzu)
http://zapasy.org.pl/articles/selfie-z-mistrzem-w-raciborzu

Po wnikliwym zapoznaniu się ze sprawozdaniami, Kapituła Konkursu postanowiła ogłosić następującą kolejność:
1. Mariusz Ordak (Białogard, Selfie z Mistrzem - Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie)
2. Justyna Stasierska (Krotoszyn, Selfie z Mistrzem - Dzień Dziecka)
3. Mateusz Wanke (Racibórz, Selfie z Mistrzem w Raciborzu)

Laureatom serdecznie gratulujemy! Okolicznościowe wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe dla autorów sprawozdań i manekiny zapaśnicze dla szkół zostaną wręczone podczas podsumowania sezonu w Chęcinach (17-18.12.2016).

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Zrzut ekranu 2018 12 24 o 01.10.07

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013