Piątek, 30.09.2016 r

Selfie z Mistrzem - Katarzyną Krawczyk

27 września 2016 r. w Sali sportowej Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II pojawili się niecodzienni goście: złota medalistka kwalifikacji do Igrzysk olimpijskich Rio de Janeiro 2016, 4-krotna medalistka Mistrzostw Europy w zapasach, Wicemistrzyni Igrzysk Europejskich - Pani Katarzyna Krawczyk - zawodniczka MKS Cement-Gryf Chełm oraz Trener Jan Godlewski, który uczestniczył w Igrzyskach zarówno w Pekinie, jak i w Londynie.

Oboje w niezwykle przystępny sposób tłumaczyli zgromadzonym na Sali młodym ludziom, jak można zrealizować młodzieńcze marzenia o sukcesie, powodzeniu i samorealizacji.

Pani Katarzyna - absolwentka AWF, wielokrotna medalistka zawodów na różnych szczeblach zapaśniczych zmagań, żołnierz Wojska Polskiego i piękna, sympatyczna młoda kobieta, była żywym przykładem na to, że ogromne sukcesy można osiągnąć, poprzez wysiłek, zaangażowanie i systematyczną pracę.

Na Sali zgromadzili się uczniowie Szkoły Podstawowej, a wśród nich najmłodsi uczestnicy programu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Zawiązku Zapaśniczego "Zapasy sportem wszystkich dzieci" oraz uczniowie Gimnazjum w Spiczynie, zawodnicy LKS "ISKRA" Spiczyn, władze Gminy Spiczyn, pracownicy szkoły i rodzice - w sumie około 260 osób.

Goście opowiadali i udzielali odpowiedzi na zadawane pytania związane z igrzyskami olimpijskimi. Opowieści przekazane od osób, które uczestniczyły w igrzyskach, wzbudziły ogromne zainteresowanie, a pytaniom nie było końca.

W miłej atmosferze czas szybko mijał, a na zakończenie uczniowie otrzymali autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Na pytanie, czy Pani Katarzyna złoży obietnicę, że w Tokio zdobędzie medal olimpijski, po chwili namysłu powiedziała "tak".

Trzymamy kciuki, życzymy sukcesów i cierpliwości, a dana obietnica - niech się spełni.

Bardzo gorąco tego życzymy Pani Kasi i polskim zapasom.

To było miłe i wyjątkowe spotkanie.

 

Społeczność Spiczyna

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Non profit new

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013