Sobota, 17.12.2016 r

Podsumowano program "Selfie z Mistrzem"

W Chęcinach trwa konferencja szkoleniowa Polskiego Związku Zapaśniczego. Podsumowano na niej program "Selfie z Mistrzem".

Projekt "Selfie z Mistrzem" ogłosiliśmy wiosną br. Jego celem było zorganizowanie szeroko pojętych spotkań dzieci i młodzieży z mistrzami w zapasach, czyli  uczestnikami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Europy lub Świata. Z tych wydarzeń należało sporządzić sprawozdanie, na które składał się materiał tekstowy i fotograficzny.

Spotkania musiały odbyć się do 31 października br. Najpóźniej tego dnia należało też wysłać sprawozdania, które na bieżąco publikowaliśmy na stronie internetowej PZZ oraz profilu PZZ na portalu społecznościowym Facebook. Spośród nich Kapituła Konkursu, w składzie Agata Mikulska, Mikołaj Jarocki i Andrzej Głaz, wybrała trzy najlepsze.

O wynikach konkursu informowaliśmy 22 listopada, dziś natomiast nastąpiło jego uroczyste podsumowanie. Pierwszą nagrodę odebrał Mariusz Ordak (Białogard, Selfie z Mistrzem - Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie), drugą, w zastępstwie Justyny Stasierskiej (Krotoszyn, Selfie z Mistrzem - Dzień Dziecka), Prezes Wielkopolskiego Związku Zapaśniczego Lech Pauliński, trzecią Mateusz Wanke (Racibórz, Selfie z Mistrzem w Raciborzu). Laureaci otrzymali okolicznościowe wyróżnienia i wysokiej klasy tablety, zaś szkoły, w imieniu których występowali, wykonane z PCV profesjonalne manekiny zapaśnicze. Nagrody wręczali Prezes PZZ Grzegorz Brudziński oraz podsumowujący całą akcję z ramienia PZZ Mikołaj Jarocki.

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Zrzut ekranu 2018 12 24 o 01.10.07

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013