Piątek, 01.12.2017 r

Piotr Krajewski trenerem kadry narodowej w zapasach kobiet

Polski Związek Zapaśniczy informuje, że w dniu 29.11.2017 r. Komisja Konkursowa w składzie: Andrzej Supron, Mieczysław Czwaliński, Wojciech Borowiak,Eugeniusz Najmark, Jerzy Lipski po wysłuchaniu wszystkich kandydatów na trenera kadry w zapasach kobiet, zaproponowała na to stanowisko trenera Piotra Krajewskiego. Trener obejmie swą funkcję od 1.12.2017 r

Piotr Krajewski urodził się 29 czerwca 1976r. w Kołobrzegu.W 2003 roku ukończył Instytut Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim na wydziale nauczycielskim, który jest filią Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener Krajewski w latach 2009 - 2012 ściśle współpracował z kadrą narodową seniorek i uczestniczył w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Pracował również w drugim cyklu olimpijskim przed Rio de Janeiro a wszystkie zawodniczki, które zdobyły kwalifikację olimpijską są w klubie WKS Grunwald Poznań. Do najbardziej utytułowanych zawodników, którzy trenowali i trenują pod okiem Krajewskiego należą Agnieszka Wieszczek - Kordus, Monika Michalik, Iwona Matkowska, Katarzyna Krawczyk, czy dziś współpracujący trenerem Krajewskim, Matuesz Gucman i Radosław Horbik. Do największych sukcesów należy zaliczyć kilkanaście medali jego podopiecznych na Wojskowych Mistrzostwach Świata. 

Piotr Krajewski jest w stopniu podporucznika w jednostce Sił Powietrznych Rzeczpospolitej Polskiej i trenerem koordynatorem sekcji Zapasy w WKS Grunwald Poznań. 

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zrzut ekranu 2018 07 04 o 23.59.12

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013