Piątek, 22.11.2019 r

Piotr Krajewski na urlopie, ale myślami w Boguszowie-Gorcach

Takich relaksujących chwil w tym roku szkoleniowiec nie miał zbyt wiele. Trener-selekcjoner reprezentacji Polski w zapasach kobiet, Piotr Krajewski przebywa na krótkim urlopie. Ale wkrótce przed szkoleniowcem i jego zawodniczkami nowe wyzwania.
- Pięć dni z rodziną zawsze bardzo mi pomaga. Jest to znakomita odskocznia od sportu. Odpoczynek bardzo się przyda, bo sezon jest wyjątkowo intensywny. Ale wkrótce czas będzie wrócić do pracy - mówi szkoleniowiec kobiet.
Od 29 listopada do 1 grudnia w Boguszowie-Gorcach, koło Wałbrzycha odbędzie się turniej rankingowy Heros Lady Open 2019, którego zadaniem jest wyłonienie kadry na najważniejsze przyszłoroczne turnieje.
- Nie przyjedzie jedynie kontuzjowana Roksana Zasina. Poza tym, nie zabraknie żadnej kadrowiczki - dodaje szkoleniowiec.
Nie mniej ciekawie będzie po zakończeniu turnieju. W Boguszowie-Gorcach rozpocznie się tygodniowe zgrupowanie szerokiej kadry kobiet.
- Planujemy wspólne zgrupowanie seniorek, juniorek i kadetek. Łącznie trenować będzie ponad 60 zawodniczek. Razem z nami ćwiczyć będą też Szwedki, Niemki, Węgierki, Rosjanki oraz jedna zawodniczka z Kazachstanu. Będzie z kim zatem trenować - kończy Piotr Krajewski.
Przypomnijmy, że w dniach 15-18 stycznia w Rzymie odbędzie się międzynarodowy turniej rankingowy. Oprócz Polek i Włoszek wystąpią też Kanadyjki i Amerykanki. Zabraknie za to niesamowitych Japonek oraz Szwedek i Francuzek.

Pzz   praca zdalna
Pzz   odwo anie imprez
 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013