Środa, 08.06.2016 r

Nasi medaliści

Igrzyska Olimpijskie
1960 Rzym     B Tadeusz Trojanowski
1972 Monachium     B Kazimierz Lipień
1972 Monachium     B Czesław Kwieciński
1976 Montreal Z     Kazimierz Lipień
1976 Montreal     B Czesław Kwieciński
1976 Montreal     B Andrzej Skrzydlewski
1980 Moskwa   S   Józef Lipień
1980 Moskwa   S   Andrzej Supron
1980 Moskwa   S   Jan Dołgowicz
1980 Moskwa   S   Roman Bierła
1980 Moskwa   S   Władysław Stecyk
1980 Moskwa   S   Aleksander Cichoń
1980 Moskwa     B Adam Sandurski
1988 Seul Z     Andrzej Wroński
1988 Seul   S   Andrzej Głąb
1988 Seul     B Józef Tracz
1992 Barcelona   S   Józef Tracz
1992 Barcelona   S   Piotr Stępień
1996 Atlanta Z     Ryszard Wolny
1996 Atlanta Z     Andrzej Wroński
1996 Atlanta Z     Włodzimierz Zawadzki
1996 Atlanta     B Józef Tracz
1996 Atlanta   S   Jacek Fafiński
2008 Pekin     B Agnieszka Wieszczek
2012 Londyn     B Damian Janikowski
2016 Rio de Janeiro     B Monika Michalik

 

Mistrzostwa Świata
1965 Tampere   S   Bolesław Mackiewicz
1965 Tampere     B Bernard Knitter
1965 Tampere     B Czesław Kwieciński
1967 Bukareszt     B Wacław Orłowski
1970 Edmonton   S   Czesław Kwieciński
1970 Edmonton     B Bernard Szczepański
1971 Sofia   S   Kazimierz Lipień
1971 Sofia   S   Paweł Kurczewski
1971 Sofia     B Stanisław Makowiecki
1973 Teheran Z     Józef Lipień
1973 Teheran Z     Kazimierz Lipień
1973 Teheran   S   Jan Michalik
1973 Teheran   S   Czesław Kwieciński
1973 Teheran   S   Ryszard Świerad
1973 Teheran     B Andrzej Skrzydlewski
1974 Katowice Z     Kazimierz Lipień
1974 Katowice   S   Józef Lipień
1974 Katowice     B Andrzej Supron
1975 Mińsk   S   Józef Lipień
1975 Mińsk   S   Kazimierz Lipień
1975 Mińsk   S   Andrzej Supron
1975 Mińsk     B Adam Ostrowski
1975 Mińsk     B Andrzej Skrzydlewski
1977 Goteborg   S   Kazimierz Lipień
1977 Lozanna   S   Władysław Stecyk
1978 Meksyk   S   Kazimierz Lipień
1978 Meksyk   S   Andrzej Supron
1978 Meksyk     B Roman Kierpacz
1981 San Diego Z     Andrzej Supron
1981 San Diego     B Jan Falandys
1981 Oslo   S   Ryszard Świerad
1981 Oslo     B Roman Wrocławski
1981 Skopje   S   Marian Skubacz
1981 Skopje     B Adam Sandurski
1982 Katowice Z     Piotr Michalik
1982 Katowice Z     Ryszard Świerad
1982 Katowice Z     Roman Wrocławski
1982 Katowice   S   Andrzej Supron
1982 Katowice     B Jan Dołgowicz
1982 Edmonton   S   Adam Sandurski
1983 Kijów   S   Andrzej Supron
1983 Kijów   S   Adam Sandurski
1983 Kijów     B Jan Falandys
1985 Kolboten Z     Bogdan Daras
1985 Kolboten   S   Bogusław Kłozik
1986 Budapeszt Z     Bogdan Daras
1986 Budapeszt Z     Andrzej Malina
1986 Budapeszt S     Bogusław Kłozik
1987 Clermond-Ferrand S     Józef Tracz
1987 Clermond-Ferrand S     Roman Kierpacz
1987 Clermond-Ferrand     B Jerzy Kopański
1987 Clermond-Ferrand     B Jerzy Nieć
1990 Rzym      B Ryszard Wolny
1993 Sztokholm   S   Józef Tracz
1993 Sztokholm     B Andrzej Wroński
1994 Tampere Z     Andrzej Wroński
1994 Tampere     B Włodzimierz Zawadzki
1994 Tampere   S   Józef Tracz
1995 Praga   S   Włodzimierz Zawadzki
1997 Clermond-Ferrand     B Małgorzata Bassa
1997 Clermond-Ferrand Z     Joanna Piasecki
1997 Wrocław     B Andrzej Wroński
1997 Wrocław     B Włodzimierz Zawadzki
1998 Teheran S     Marek Garmulewicz
1998 Poznań     B Edyta Witkowska
1999 Ateny   S   Andrzej Wroński
1999 Ankara     B Marek Garmulewicz
2000 Sofia   S   Edyta Witkowska
2001 Sofia Z     Edyta Witkowska
2002 Moskwa   S   Włodzimierz Zawadzki
2002 Ateny     B Edyta Witkowska
2003 Nowy Jork   S   Ewelina Pruszko
2003 Francja Z     Dariusz Jabłoński
2006 Guanzgzhou     B Iwona Sadowska
2006 Guanzgzhou     B Monika Rogien
2007 Baku     B Monika Rogien
2008 Tokio   S   Agata Pietrzyk
2009 Herning     B Agata Pietrzyk
2011 Stambuł   S   Damian Janikowski
2014 Taszkient   S   Iwona Matkowska
2017 Paryż   S   Mateusz Bernatek
2017 Paryż     B Roksana Zasina
2017 Paryż   S   Magomedmurad Gadzhiev

 

Mistrzostwa Europy
1966 Karlsruhe     B Lesław Kropp
1968 Skopje     B Ryszard Długosz
1968 Skopje     B Zbigniew Żedzicki
1970 Berlin   S   Adam Ostrowski
1970 Berlin   S   Edward Wojda
1972 Katowice Z     Jan Michalik
1972 Katowice   S   Andrzej Skrzydlewski
1972 Katowice     B Andrzej Supron
1972 Katowice     B Kazimierz Lipień
1972 Katowice     B Zbigniew Żedzicki
1972 Katowice     B Paweł Kurczewski
1973 Helsinki Z     Jan Michalik
1973 Helsinki   S   Kazimierz Lipień
1973 Helsinki   S   Marek Galiński
1973 Lozanna     B Tadeusz Kudelski
1974 Madryt     B Andrzej Supron
1974 Madryt   S   Paweł Kurczewski
1974 Madryt     B Tadeusz Kudelski
1974 Madryt     B Edward Żmudziejewski
1974 Madryt     B Władysław Stecyk
1975 Ludwigshafen Z     Kazimierz Lipień
1975 Ludwigshafen Z     Andrzej Supron
1975 Ludwigshafen   S   Paweł Kurczewski
1975 Ludwigshafen     B Władysław Stecyk
1975 Ludwigshafen     B Zbigniew Żedzicki
1977 Bursa     B Wiesław Kuciński
1977 Bursa     B Andrzej Skrzydlewski
1977 Bursa     B Władysław Stecyk
1977 Bursa     B Jan Górski
1978 Oslo Z     Kazimierz Lipień
1978 Oslo   S   Jan Dołgowicz
1978 Oslo     B Józef Lipień
1978 Sofia     B Władysław Stecyk
1978 Sofia     B Dariusz Ćwikowski
1979 Bukareszt   S   Jan Dołgowicz
1979 Bukareszt   S   Roman Bierła
1979 Bukareszt     B Kazimierz Lipień
1979 Bukareszt     B Andrzej Supron
1979 Bukareszt   S   Jan Falandys
1979 Bukareszt     B Andrzej Kudelski
1979 Bukareszt     B Jan Szymański
1979 Bukareszt     B Adam Sandurski
1980 Prewidza Z     Roman Kierpacz
1980 Prewidza   S   Ryszard Świerad
1980 Prewidza     B Roman Bierła
1980 Prewidza     B Władysław Olejnik
1980 Prewidza     B Władysław Stecyk
1980 Prewidza     B Stanisław Chiliński
1980 Prewidza     B Adam Sandurski
1981 Goeteborg Z     Ryszard Świerad
1981 Goeteborg   S   Jan Dołgowicz
1981 Goeteborg     B Piotr Michalik
1981 Goeteborg     B Andrzej Supron
1981 Goeteborg     B Henryk Tomanek
1981 Łódź   S   Marian Skubacz
1981 Łódź   S   Tomasz Busse
1981 Łódź     B Adam Sandurski
1982 Warna Z     Andrzej Supron
1982 Warna   S   Andrzej Malina
1982 Warna     B Roman Kierpacz
1982 Warna     B Adam Sandurski
1983 Budapeszt   S   Andrzej Supron
1983 Budapeszt   S   Jerzy Kopański
1983 Budapeszt     B Roman Kierpacz
1983 Budapeszt     B Andrzej Malina
1983 Budapeszt     B Jan Falandys
1983 Budapeszt     B Władysław Stecyk
1984 Joenkoeping   S   Henryk Tomanek
1984 Joenkoeping   S   Jan Szymański
1984 Joenkoeping   S   Adam Sandurski
1984 Joenkoeping     B Jan Górski
1984 Joenkoeping     B Tomasz Busse
1985 Lipsk Z     Roman Kierpacz
1985 Lipsk   S   Bogusław Kłozik
1985 Lipsk     B Stanisław Barej
1985 Lipsk     B Sławomir Luto
1985 Lipsk   S   Władysław Olejnik
1985 Lipsk     B Leszek Ciota
1986 Ateny   S   Bogdan Daras
1986 Ateny     B Stanisław Barej
1986 Ateny     B Zygmunt Kołodziej
1986 Ateny     B Marian Skubacz
1986 Ateny     B Jan Szymański
1986 Ateny     B Adam Sandurski
1987 Tampere   S   Bogdan Daras
1987 Tampere   S   Bogusław Kłozik
1987 Tampere     B Roman Kierpacz
1987 Veliko Tyrnowo     B Marian Skubacz
1989 Oulu Z     Ryszard Wolny
1989 Oulu Z     Andrzej Wroński
1989 Oulu   S   Piotr Stępień
1989 Oulu   S   Sławomir Zrobek
1990 Poznań   S   Andrzej Radomski
1990 Poznań   S   Marek Kraszewski
1990 Poznań     B Ryszard Wolny
1990 Poznań     B Andrzej Wroński
1991 Aschaffenburg Z     Włodzimierz Zawadzki
1991 Aschaffenburg   S   Dariusz Piaskowski
1991 Sttutgart   S   Stanisław Szostecki
1992 Kopenhaga Z     Andrzej Wroński
1992 Kaposvar     B Krzysztof Walencik
1994 Rzym Z     Marek Garmulewicz
1994 Ateny Z     Andrzej Wroński
1995 Besancon Z     Włodzimierz Zawadzki
1995 Besancon   S   Ryszard Wolny
1996 Budapeszt Z     Marek Garmulewicz
1996 Budapeszt     B Andrzej Wroński
1996 Oslo Z     Małgorzata Bassa
1996 Oslo   S   Anna Udycz
1996 Oslo   S   Joanna Urbańska
1996 Oslo     B Monika Kowalska
1997 Warszawa Z     Anna Udycz
1997 Warszawa Z     Monika Kowalska
1997 Warszawa   S   Marek Garmulewicz
1997 Warszawa   S   Tadeusz Kowalski
1997 Kouwola Z     Dariusz Jabłoński
1998 Bratysława   S   Marek Garmulewicz
1998 Bratysława Z     Ewelina Pruszko
1998 Bratysława     B Monika Kowalska
1999 Sofia Z     Włodzimierz Zawadzki
1999 Sofia   S   Dariusz Jabłoński
1999 Sofia   S   Ryszard Wolny
1999 Goetzis Z     Marta Wojtanowska
1999 Goetzis   S   Małgorzata Bassa
1999 Goetzis   S   Ewelina Pruszko
2000 Budapeszt Z     Marek Garmulewicz
2000 Budapeszt   S   Edyta Witkowska
2001 Istambuł   S   Marcin Letki
2001 Istambuł     B Dariusz Jabłoński
2001 Istambuł     B Włodzimierz Zawadzki
2001 Budapeszt Z     Małgorzata Bassa
2001 Budapeszt Z     Edyta Witkowska
2002 Sejnejoki Z     Małgorzata Bassa
2002 Sejnejoki   S   Monika Michalik
2002 Sejnejoki     B Dariusz Jabłoński
2003 Ryga Z     Monika Michalik
2003 Ryga     B Sylwia Bileńska
2003 Ryga     B Ewelina Pruszko
2003 Ryga     B Monika Kowalska
2004 Haparanda     B Anna Wawrzycka
2005 Warna     B Łukasz Góral
2005 Warna     B Sylwia Bileńska
2005 Warna   S   Iwona Sadowska
2005 Warna Z     Monika Rogien
2006 Moskwa     B Agnieszka Wieszczek
2006 Moskwa   S   Monika Rogien
2006 Moskwa Z     Artur Michalkiewicz
2006 Moskwa     B Krystian Brzozowski
2007 Sofia     B Anna Zwirydowska
2007 Sofia     B Monika Rogien
2007 Sofia     B Agnieszka Wieszczek
2008 Tampere     B Iwona Sadowska
2008 Tampere     B Monika Michalik
2009 Wilno Z     Monika Michalik
2009 Wilno     B Agnieszka Wieszczek
2009 Wilno   S   Mariusz Łoś
2009 Wilno   S   Edward Barsegjan
2010 Baku     B Adam Sobieraj
2010 Baku     B Iwona Matkowska
2010 Baku     B Agata Pietrzyk
2011 Dortmund     B Iwona Matkowska
2011 Dortmund     B Katarzyna Krawczyk
2011 Dortmund     B Agnieszka Wieszczek
2012 Belgrad Z   B Iwona Matkowska
2012 Belgrad     B Monika Michalik
2012 Belgrad   S   Damian Janikowski
2013 Tbilisi   S   Kamil Skaskiewicz
2013 Tbilisi Z     Roksana Zasina
2013 Tbilisi   S   Monika Michalik
2014 Vantaa   S   Anna Zwirydowska
2014 Vantaa     B Krystian Brzozowski
2014 Vantaa     B Damian Janikowski
2016 Ryga     B Roksana Zasina
2016 Ryga Z     Magomedmurad Gadzhiev
2016 Ryga   S   Robert Baran
2016 Ryga   S   Edgar Babayan
2016 Ryga     B Tadeusz Michalik
2017 Novy Sad Z     Monika Michalik

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Poland open 2020 slajd
Mek katowice 2020 slajd
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013