Środa, 02.09.2020 r

Narodowy Dzień Sportu – 19 września 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji Narodowego Dnia Sportu, który odbywa się w tym roku 19 września. Wydarzenie już po raz 8. organizuje Fundacja Zwalcz Nudę przy wsparciu Ministerstwa Sportu. Udział w nim jest bezpłatny. W tym roku odbywa się 19 września. Polski Związek Zapaśniczy, jak co roku jest partnerem projektu.

Jego celem jest promocja sportu, aktywności ruchowej, różnych dyscyplin sportowych i zdrowego trybu życia. W jego ramach w całej Polsce różne podmioty - instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, punkty prywatne organizują bezpłatne zawody, treningi, spotkania ze sportowcami. 

Nad Narodowym Dniem Sportu honorowy patronat objęła Pani Minister Sportu Danuta Dmochowska-Andrzejuk oraz Polskie Komitety Olimpijski, Paraolimpijski i Sportów Nieolimpijskich. W tym roku honorowymi patronatami Narodowy Dzień Sportu objęli także Marszałkowie województw: podkarpackiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckie, wielkopolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przyłączenia się do akcji i promocji sportu. Aby dołączyć i wziąć udział w ogólnopolskiej kampanii wystarczy zorganizować wydarzenie 19 września i zgłosić je w formularzu zgłoszeniowym: https://forms.gle/Kc9u4ffHqXMDCNMV9. Może to również być trening online!

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do NDS. Więcej informacji na temat współpracy udziela Oliwia Kujawa, oliwia@zwalcznude.pl, tel. 508 853 701.

Szczegóły i lista aktualnych wydarzeń znajduje się też na stronie www.narodowydziensportu.pl.

Narodowy Dzień Sportu – 19 września 2020

Narodowy Dzień Sportu – 19 września 2020

Narodowy Dzień Sportu – 19 września 2020

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013