Piątek, 09.12.2016 r

Mistrzostwa Świata w zapasach w kategoriach nieolimpijskich

Niedziela 11.12.2016

Styl wolny

70 kg - Mateusz Pisarski - 28 zawodników

1/8

Nobuyoshi TAKOJIMA (JPN) - Mateusz PISARSKI (POL) 4-0 (10-0)

1. Magomed KURBANALIEV (RUS)

2. Nurlan BEKZHANOV (KAZ)

3. Elaman DOGDURBEK UULU (KGZ)

3. Mostafa Mohabbali HOSSEINKHANI (IRI)

(...)

27. Mateusz PISARSKI (POL)

 

Zapasy kobiet

60 kg - Katarzyna Mądrowska - 19 zawodniczek

1/8

Katarzyna MADROWSKA (POL) - Anhelina LYSAK (UKR) 5-0 (7-9)

1/4

Katarzyna MADROWSKA (POL) - Ayaulym KASSYMOVA (KAZ) 1-3 (2-8)

1. Xingru PEI (CHN)

2. Allison Mackenzie RAGAN (USA)

3. Emese BARKA (HUN)

3. Linda MORAIS (CAN)

(...)

8. Katarzyna MADROWSKA (POL)

 

Styl klasyczny

80 kg - Edgar Babayan - 27 zawodników

Edgar BABAYAN (POL) - Michael WAGNER (AUT) 4-1 (9-1)

1/8

Edgar BABAYAN (POL) - Viktar SASUNOUSKI (BLR) 3-1 (3-1)

1/4

Laszlo SZABO (HUN) - Edgar BABAYAN (POL) 4-0 (8-0)

1. Ramazan ABACHARAEV (RUS)

2. Aslan ATEM (TUR)

3. Jonibek OTABEKOV (UZB)

3. Laszlo SZABO (HUN)

(...)

8. Edgar BABAYAN (POL)

 

Sobota 10.12.2016

Styl wolny

61 kg - Krzysztof Bieńkowski - 22 zawodników

Temurjon USMONOHUNOV (UZB) - Krzysztof BIENKOWSKI (POL) 5-0 (4-0)

1. Logan jeffery STIEBER (USA)

2. Beka LOMTADZE (GEO)

3. Akhmed CHAKAEV (RUS)

3. Akhmednabi GVARZATILOV (AZE)

(...)

20. Krzysztof BIENKOWSKI (POL)

 

Zapasy kobiet

55 kg - Roksana Zasina - 17 zawodniczek

1/8

Aiym ABDILDINA (KAZ) - Roksana Marta ZASINA (POL) 3-1 (6-1)

1. Mayu MUKAIDA (JPN)

2. Irina OLOGONOVA (RUS)

3. Aiym ABDILDINA (KAZ)

3. Otgontsetseg DAVAASUKH (MGL)

(...)

12. Roksana Marta ZASINA (POL)

 

Styl klasyczny

71 kg - Dawid Kareciński - 28 zawodników

Yunus Saban OZEL (TUR) - Dawid KARECINSKI (POL) 1-3 (1-2)

1/8

Mohammed Rafiq HOLI (IND) - Dawid KARECINSKI (POL) 1-3 (1-2)

1/4

Balint KORPASI (HUN) - Dawid KARECINSKI (POL) 4-0 (11-0)

R2

Aleksandar MAKSIMOVIC (SRB) - Dawid KARECINSKI (POL) 3-1 (4-2)

1. Balint KORPASI (HUN)

2. Daniel CATARAGA (MDA)

3. Hasan ALIYEV (AZE)

3. Ilie COJOCARI (ROU)

(...)

8. Dawid KARECINSKI (POL)

 

Strona zawodów

 

Program

Sobota 10.12.2016

Styl wolny 61 kg, Zapasy kobiet 55 kg, Styl klasyczny 71 kg

 

Niedziela 11.12.2016

Styl wolny 70 kg, Zapasy kobiet 60 kg, Styl klasyczny 80 kg

 

Skład reprezetnacji Polski

Styl wolny

61 kg - Krzysztof Bieńkowski

70 kg - Mateusz Pisarski

 

Zapasy kobiet

55 kg - Roksana Zasina

60 kg - Katarzyna Mądrowska

 

Styl klasyczny

71 kg - Dawid Kareciński

80 kg - Edgar Babayan

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zrzut ekranu 2018 07 04 o 23.59.12

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013