Poniedziałek, 12.08.2019 r

Mistrzostwa Świata Juniorów 2019 - Tallinn

Dziś rozpoczynają się MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW w zapasach kobiet, stylu wolnym i klasycznym 12-18.08.2019 Tallinn, Estonia
TRANSMISJA NA ŻYWO 
https://unitedworldwrestling.org/eve…/world-championships-23

--------------
PROGRAM ZAWODÓW
https://unitedworldwrestling.org/…/201…/infos_08_tallinn.pdf

--------------
STRONA WYDARZENIA
https://jwc2019tallinn.ee/en/media/galleries/

Poniżej plan kolejnych dni rywalizacji na matach w Estonii:

PONIEDZIAŁEK 12.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA OD 9:30

FS 65 kg Karol Czegus Mks Czarni Połaniec
FS 70 kg Szymon Gu Miś Wojtkowski LKS Ceramik Krotoszyn
FS 79 kg Czarek Sadowski MLUKS

PÓŁFINAŁY OD 17:00

------------

WTOREK 13.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA I REPASAŻE OD 9:30

FS 74 kg Jakub Władczyk MKS CZARNI POŁANIEC

PÓŁFINAŁY OD 16:15
FINAŁY OD 17:00

------------

ŚRODA 14.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA I REPASAŻE OD 9:30

WW 50 kg Amanda Tomczyk MLUKS KARLINO
WW 55 kg Patrycja Gil Wlks Siedlce Iganie Nowe
WW 59 kg Angela Mytkowska Z.K.S. "Slavia" Ruda Śląska
WW 68 kg Ewelina Ciunek Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Namysłów

PÓŁFINAŁY OD 16:15
FINAŁY OD 17:00

------------

CZWARTEK 15.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA I REPASAŻE OD 9:30

WW 57 kg Magda Głodek Klub Sportowy Bloczek Team Pelplin
WW 62 kg Magda Kisielińska WLKS NOWE IGANIE SIEDLCE
WW 65 kg Wiktoria Chołuj Atletyczny Klub Sportowy Białogard - zapasy styl wolny
WW 72 kg Kamila Kulwicka ZKS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

PÓŁFINAŁY OD 16:15
FINAŁY OD 17:00

------------

PIĄTEK 16.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA I REPASAŻE OD 9:30

GR 63 kg Kamil Czarnecki MKZ UNIA RACIBÓRZ
GR 77 kg Patryk Bednarz RCSZ Olimpijczyk Radom
GR 87 kg Piotrek Chudzik RCSZ OLIMPIJCZYK RADOM
GR 130 kg Tomek Wawrzyńczyk MKZ UNIA RACIBÓRZ

PÓŁFINAŁY OD 16:15
FINAŁY OD 17:00

-------------

SOBOTA 17.08.2019
SESJA KWALIFIKACYJNA I REPASAŻE OD 9:30

GR 67 kg Aleksander Mielewczyk Gks Cartusia
GR 72 kg Konrad Kozłowski Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk"
GR 82 kg Szymon Szymonowicz Cement-Gryf Chełm
GR 97 kg Gerard Kurniczak KS Sobieski Poznań

PÓŁFINAŁY OD 16:15
FINAŁY OD 17:00

--------------

NIEDZIELA 18.08.2019
REPASAŻE OD 15:00

FINAŁY OD 17:00

--------------

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Zrzut ekranu 2018 12 24 o 01.10.07

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013