Piątek, 14.07.2017 r

Mecze zapaśnicze w Karlinie

W sobotę 8 lipca w Karlinie odbyły się mecze pomiędzy sześcioma reprezentacjami: Niemiec, Węgier, Czech, Słowacji, Chorwacji i Polski. Turniej meczowy składał się z czterech drużyn: Polska, Niemcy, Węgry i Euro Team - połączenie zawodniczek z Słowacji, Czech i Chorwacji.

Wszystkie reprezentacje zostały w Karlinie, gdzie wspólnie przygotowywały się do mistrzostw Europy.

W klasyfikacji ogólnej wygrała prowadzona przez Władysława Olejnika polska reprezentacja, przed drużyną z Węgier, Niemiec i Euro Teamu.

 

POLSKA - NIEMCY 4-3

WĘGRY - EURO TEAM 6-1

POLSKA - EURO TEAM 6-1

WĘGRY - NIEMCY 5-1

POLSKA - WĘGRY 5-2

EURO TEAM - NIEMCY 3-4

 

Mecz 1

POLSKA - NIEMCY 4-3

43           Gruszkiewicz Marta Kraśnik - Mehner Celine GER 0-4 TU

46           Walczak Natalia Karlino - Schnapp Michaelle GER 10-0

49           Czyzio Klaudia Kraśnik - Selinger Emilly GER 5-0 TU

56           Mytkowska Angelika Koszalin - Blayvas Anastasia GER 0-6

60           Dudek Patrycja Chełm - Sell Elena GER 0-4

65           Chołuj Wiktoria Białogard - Wagner Jenifer GER 13-0     

70           Kulwicka Kamila Ruda Śląska - Fischer Sabrina GER 10-0

 

POLSKA - EURO TEAM 6-1

43           Gruszkiewicz Marta Kraśnik - March Rebeca Niemcy 0-2 TU

46           Walczak Natalia Karlino - Stiks Mirta Chorwacja 10-0        

49           Klepuszewska Monika Karlino - Draga Veronika Chorwacja 8-0 TU

52           Tomczyk Amanda Karlino - Rusowa Nikola Słowacja 8-0 TU

56           Mytkowska Angelika Koszalin - Busija Marta Chorwacja 10-1 TU

60           Dudek Patrycja Chełm - Pragacova Valerie Czechy 2-0

65           Wiktoria Chołuj Białogard - Belusić Valnetina Chorwacja 6-2 TU

70           Wochna Aleksandra Piotrków Tryb. - Wizjan Eryka Polska 5-0 TU

 

POLSKA - WĘGRY 5-2

46           Walczak Natalia Karlino - Horvath Vanessa HUN 10-0

49           Czyzio Klaudia Kraśnik - Nagy Nikolett HUN 2-0 TU

52           Stróżyk Karolina Ruda Śląska - Szeker Szimonetta HUN 2-3

56           Danisz Paulina Ruda Śląska - Szel Anna HUN 0-10

60           Dudek Patrycja Chełm - Bognar Erika HUN 2-2 TU

65           Chołuj Wiktoria Białogard - Szabados Noemi HUN 9-2      

70           Kulwicka Kamila Ruda Śląska - Nagy Bernadett HUN 2-0 TU

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013