Środa, 22.05.2019 r

Kurs z planowania i prowadzenia procesu szkoleniowego w zapasach

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Instytutu Badań Edukacyjnych mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie konsultacyjne dotyczące opisu kwalifikacji rynkowychPlanowanie i prowadzenie procesu szkoleniowego w zapasachProgramowanie i planowanie procesu treningowego w zapasach oraz Zarządzanie procesem szkoleniowym w zapasach, które odbędzie się w dniach 04-05.06.2019 r. w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale (adres: Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz).

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu: „Wspieranie realizacji II etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”.

 

W załączeniu znajduje się program spotkania oraz informacje o zasadach zwrotu kosztów dojazdu.

 

Informacje organizacyjne:

Podczas spotkania zapewniamy Państwu zwrot kosztów podróży według załączonych zasad.

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie ( link również tutaj: https://seminarium8.exposupport.pl/conference/register ) do 28.05.2019 r. Rejestracja jest niezbędna do potwierdzenia Państwa obecności.

Pytania dotyczące spraw organizacyjnych prosimy kierować do Pani Agnieszki Wiśniewskiej a.wisniewska@ibe.edu.pl oraz do Pani Partycji Dubiał, na adres: patrycja.dubial@kdkevents.pl

Na wszelkie pytania merytoryczne odpowie Pan Andrzej Głaz andrzej.glaz@zapasy.org.pl

 

 

 

 

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013