Sunday, 12.06.2016 r

Komisje

PODLEGŁOŚĆ KOMISJI W STRUKTURZE PZZ

 

Prezes Grzegorz Brudziński

Komisja Dyscyplinarno-Arbitrażowa

Sztab olimpijski

Rada trenerów

Rada zawodników

Komisja sportów nieolimpijskich

 

Wiceprezes ds. szkoleniowych Maciej Zakowicz

Komisja sprzętowa

 

Wiceprezes ds. organizacyjnych Agata F. Mikulska           

Komisja organizacji imprez

Komisja organizacji i mediów

Komisja odznaczeń i wyróżnień

Komisja ds. współpracy z KLZ

 

Wiceprezes ds. sportowych Mirosław Pikierski         

Komisja sportowa i sportu młodzieżowego

 

 

KOMISJE I ORGANY OPINIODAWCZE PZZ 2017-2020

Kolegium Sędziów

Karol Łebkowski - Przewodniczący

Andrzej Korpacki - Z-ca Przewodniczącego

Jan Markiewicz - Sekretarz

Witold Ciemierz - Członek

Krzysztof Kamiński - Członek

Bolesław Jurewicz - Członek

Łukasz Winiarski - Członek

 

Komisja Dyscyplinarno-Arbitrażowa

Michał Jaworski - Przewodniczący

Lucjan Ziemba - Wiceprzewodniczący

Piotr Sonntag - Członek

Maciej Oprysiak - Członek

 

Komisja sportu i sportu młodzieżowego

Ryszard  Wolny - Przewodniczący

Marek Wałachowski - Członek

Artur Albinowski - Członek

Piotr Szczeponiok - Członek

Bogdan Kępiński - Członek

Aleksander Świętochowski - Członek

Piotr Żurawik - Członek

Włodzimierz Zawadzki - Członek

 

Komisja zmiany barw klubowych

Ryszard  Niedźwiedzki - Przewodniczący

Barbara Sikorska - Wiceprzewodnicząca

Artur Albinowski - Członek

 

Komisja organizacji imprez

Agata F. Mikulska - Przewodnicząca

Jacek Sidorowicz - Wiceprzewodniczący ds. technicznych

Michał Jaworski - Sekretarz

Ludmiła Czempińska - Członek                   

 

Komisja sprzętowa

Maciej Zakowicz - Przewodniczący

Lech Pauliński - Z-ca Przewodniczącego

Ryszard Wałachowski - Sekretarz

Ryszard Niedźwiedzki - Członek

Mirosław Pikierski - Członek

 

Komisja organizacji i mediów

Radca Prawny Łukasz Klimczyk - Przewodniczący                                               

Mikołaj Jarocki - Wiceprzewodniczący ds. mediów          

Agata Mikulska - Członek

Andrzej Głaz - Członek

Grzegorz Frankowski - Członek

Jakub Janiszewski - Członek

W ramach Komisji działa Podkomisja ds. mediów, w skład której wchodzą:

Mikołaj Jarocki - Przewodniczący

Grzegorz Frankowski - Członek

Jakub Janiszewski - Członek

 

Komisja odznaczeń i wyróżnień

Agata F. Mikulska - Przewodnicząca                

Lech Pauliński - Członek

 

Komisja ds. współpracy z KLZ

Przewodniczący - Artur Ordak - ds. współpracy z klubami           

Agata  F. Mikulska - ds. administracyjnych

Karol Łebkowski - ds. sędziowskich

Ryszard Niedźwiedzki - ds. zmiany barw klubowych

Ryszard Wolny - ds. sportu i spotu młodzieżowego

 

Komisja sportów nieolimpijskich

Marcin Dudek - Przewodniczący

 

Sztab olimpijski

Rada Trenerów

Rada Zawodnicza

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013