Środa, 20.11.2019 r

Karol Łebkowski walczy o paszport do Tokio

Jeszcze nie może być pewny występu na igrzyskach olimpijskich. Karol Łebkowski walczy o wyjazd do Tokio w 2020 roku. Czołowy polski sędzia podobnie jak zawodnicy też ma swoje kwalifikacje.
- Nie mam jeszcze paszportu do Tokio. Miejsce w Japonii muszę wywalczyć na macie. Przed mną prestiżowe zawody, które będą oceniane przez światowe władze sędziowskie. Najpierw będą to mistrzostwa Europy w Rzymie, później turnieje kwalifikacyjne, europejski w Budapeszcie i interkontynentalny w Sofii. Dopiero w maju będzie wiadomo, który z arbitrów pojedzie do Tokio - mówi sędzia z Łomży.
Karol Łebkowski to doświadczony arbiter. Znakomicie spisał się na ostatnich igrzyskach w Rio de Janeiro 2016, gdzie miał zaszczyt sędziować walki finałowe. Polak dostał znakomite oceny i w tej chwili jest w ścisłej światowej czołówce. Łebkowski jest jedynym Polakiem, który może pojechać do Tokio.
- Wcześniej, bo na początku grudnia (6-8) będą delegatem UWW na międzynarodowy turniej w stylu wolnym w Alanii, w Osetii Północnej - kończy najlepszy polski sędzia.

Pzz   praca zdalna
Pzz   odwo anie imprez
 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013