Czwartek, 06.06.2019 r

Juniorki rozbiły bank na Mistrzostwach Europy

Wspaniały dzień dla naszych juniorek, które startują na Mistrzostwach Europy w hiszpańskiej Pontaverde. Nasze zawodniczki zdobyły dwa brązowe medale i Wiktoria Chołuj awansowała do wielkiego finału. Jutro szanse na medal mają Kamila Kulwicka oraz Magdalena Głodek.Zacznijmy jednak o podsumowania startów reprezentantów stylu klasycznego. Naszym zawodnikom zabrakło bardzo niewiele do sukcesu. Podopieczni Edwarda Barsegjana zajęli trzy piąte miejsca. Gerard Kurniczak, Michał Dybka i Tomasz Wawrzyńczyk uplasowali się tuż za podium. 

Wszyscy jesteśmy pod wrażaniem występu podopiecznych Marcina Marcinkiewicza. Nasze dziewczyny świetnie prezentują na hiszpańskich matach. Wiktoria Chołuj awansowała do finału mistrzostw a Patrycja Gil oraz Ewelina Ciunek zdobyły w pięknym stylu brązowe medale! 

Dzisiaj do Hiszpanii odleciała ekipa wolniaków. Trzymamy kciuki.

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013