Czwartek, 06.06.2019 r

Juniorki rozbiły bank na Mistrzostwach Europy

Wspaniały dzień dla naszych juniorek, które startują na Mistrzostwach Europy w hiszpańskiej Pontaverde. Nasze zawodniczki zdobyły dwa brązowe medale i Wiktoria Chołuj awansowała do wielkiego finału. Jutro szanse na medal mają Kamila Kulwicka oraz Magdalena Głodek.Zacznijmy jednak o podsumowania startów reprezentantów stylu klasycznego. Naszym zawodnikom zabrakło bardzo niewiele do sukcesu. Podopieczni Edwarda Barsegjana zajęli trzy piąte miejsca. Gerard Kurniczak, Michał Dybka i Tomasz Wawrzyńczyk uplasowali się tuż za podium. 

Wszyscy jesteśmy pod wrażaniem występu podopiecznych Marcina Marcinkiewicza. Nasze dziewczyny świetnie prezentują na hiszpańskich matach. Wiktoria Chołuj awansowała do finału mistrzostw a Patrycja Gil oraz Ewelina Ciunek zdobyły w pięknym stylu brązowe medale! 

Dzisiaj do Hiszpanii odleciała ekipa wolniaków. Trzymamy kciuki.

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Zrzut ekranu 2018 12 24 o 01.10.07

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013