Czwartek, 30.06.2016 r

Informacja o mistrzostwach świata weteranów w zapasach w Wałbrzychu i w Finlandii

Szanowni zawodnicy/czki weterani/ki sportu zapaśniczego chętni do startu w mistrzostwach świata weteranów w Wałbrzychu i w Finlandii!

PZZ uprzejmie informuje, że organizuje mistrzostwa świata weteranów w zapasach kobiet i w zapasach w stylu wolnym w dniach 7-9.10.2016 r. w Wałbrzychu (w załączeniu program i regulamin mistrzostw). Uprzejmie prosimy zawodników i zawodniczki chętnych do udziału w w/w zawodach o zgłaszanie się e-mail: pzz@zapasy.org.pl z podaniem imienia i nazwiska, rocznika ur., skanu paszportu i bardzo ważne dywizji oraz kategorii wagowej. Potrzebny jest też kontakt e-mail, tel. (do użytku wewnętrznego). Zgłoszenia chętnych przyjmujemy do 1 sierpnia br. Następnie zgłaszamy zawodników/czki w systemie do UWW. Po tym terminie system jest zamykany i nie ma możliwości dokooptowania chętnych zawodników.

Dotyczy to również zawodników, którzy będą uczestniczyli w mistrzostwach świata w stylu klasycznym w Finlandii.

UWAGA ! LICENCJE ZAWODNICZE BĘDĄ WYRABIANE TYLKO I WYŁACZNIE POPRZEZ SYSTEM ATHENA Z POZYCJI PZZ. NIE MA MOZLIWOŚCI, JAK TO BYŁO DOTYCHCZAS, WYKUPIENIE LICENCJI W CZASIE ZAWODÓW. DLATEGO ABY WYKUPIC LICENCJE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA WETERANÓW NALEŻY WRAZ ZE ZGŁOSZENIEM DO PZZ PRZYSŁAĆ SKAN PASZPORTU I ZDJĘCIE W FORMACIE ELEKTRONICZNYM 300X400 PIKSELI DO 1.08.2016 R.

 

General regulations for the Veteran World Championship

infos walbrzych

 

Z poważaniem

Dr Andrzej Głaz

Sekretarz Generalny

Polskiego Zwiazku Zapasniczego

e-mail:andrzej.glaz@zapasy.org.pl

www.zapasy.org.pl

tel. 48 602 347 681

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013