Wtorek, 10.09.2019 r

Hala Sportowa im. Moniki Michalik w Trzcielu została otwarta!

Nowo wybudowana hala sportowa przy Zespole Edukacyjnym w Trzecielu nosi imię Moniki Michalik. Honorowej absolwentki tej placówki, która jest medalistką igrzysk olimpijskich w zapasach, a także 14-krotną mistrzynią Polski i 4-krotną mistrzynią Europy w tej dyscyplinie.

Monika Michalik osobiście odsłoniła pamiątkową tablicę ze swoim imieniem i nazwiskiem. To właśnie w tej placówce utytułowana zawodniczka zaczynała swoją karierę sportową. 

W tym ważnym dniu towarzyszyli Monice rodzina, przyjaciele, pierwsi trenerzy oraz władze PZZ z prezesem Andrzejem Supronem na czele, który w trakcie uroczystości otwarcia hali wręczył okolicznościowe patery zasłużonym działaczom klubu Orlęta Trzciel oraz samorządowcom. 

Nowa hala ma wymiary 40 na 20 metrów. Uczniowie mogą tu grać na pełnowymiarowym boisku w piłkę ręczną, koszykówkę lub siatkówkę. 


Budowa hali sportowej rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku. Trwała dokładnie 365 dni. Jej budowa kosztowała prawie pięć milionów złotych. Ponad 40 % tej kwoty to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki. W Zespole Edukacyjnym w Trzcielu uczy się ponad 400 uczniów.

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Facebook wydarzenie fb ost
Non profit new

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013