Poniedziałek, 30.01.2017 r

Biuro

Biuro Polskiego Związku Zapaśniczego
tel. +48 (22) 624 81 11 ♦ e-mail: pzz@pzz.org.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1600

Nazwisko imię

Nr telefonu

Funkcja w PZZ

Adres e-mail

Marek Wałachowski

22 634 81 11 w. 13
604 754 382

Sekretarz Generalny PZZ

m.walachowski@pzz.org.pl

Artur Albinowski

22 634 81 11 w. 18
531 010 099

Dyrektor sportowy PZZ

a.albinowski@pzz.org.pl

Marzena Albinowska

22 634 81 11 w. 14
533 839 964

Trener koordynator szkolenia grupowego PZZ. Panel licencji PZZ 

m.albinowska@pzz.org.pl

Marcin Gałus

22 634 81 11 w. 17
606 499 244

Główny księgowy

m.galus@pzz.org.pl

Katarzyna Zalewska

22 634 81 11 w. 16

Księgowość, m.in. rozliczanie kosztów podróży zawodów, zgrupowań i innych

k.zalewska@pzz.org.pl

Ewa Bańbura

22 634 81 11 w. 15
533 036 942

Samodzielna księgowa

e.banbura@pzz.org.pl

Anna Kalisz

22 634 81 11 w. 11
533 037 175

Specjalista kadr i płac, rozliczanie umów

a.kalisz@pzz.org.pl

Milena Barszczewska

22 634 81 11 w. 12
604 177 024

Specjalista ds. kontaktów zagranicznych

m.barszczewska@pzz.org.pl

Luiza Gąsiewska

22 634 81 11 w. 20
604 986 866

Specjalista ds. administracyjnych

l.gasiewska@pzz.org.pl

Krystyna Karwowska

22 634 81 11 w. 10
531 010 098

Specjalista ds. projektów

k.karwowska@pzz.org.pl

 pogonwirusa   zbigniew baranowski   slajd
Ourchamps
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe
Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Pzz   non profit
Pwpw   baner

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013