Poniedziałek, 31.07.2017 r

Aleksandra Wólczyńska brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere

Komunikat końcowy

 

Niedziela 6.08.2016

Styl klasyczny

55 kg - Polak nie startuje - 22 zawodników

1. Kerem KAMAL (TUR)

2. Zholaman SHARSHENBEKOV (KGZ)

3. Turabek TIRKASHEV (UZB)

3. Emin Narimanovitch SEFERSHAEV (RUS)

 

66 kg - Polak nie startuje - 27 zawodników

1. Amin Yavar KAVIYANINEJAD (IRI)

2. Malkhas AMOYAN (ARM)

3. Miakhdi Abubakarovitch IAKHIAEV (RUS)

3. Namaz RUSTAMOV (AZE)

 

84 kg - Piotr Duk - 28 zawodników

Piotr Przemyslaw DUK (POL) - Toni Heikki Herman METSOMAEKI (FIN) 1-3 (1-1)

1. Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS)

2. Arman Yavar ALIZADEH ABDEVALI (IRI)

3. Salih AYDIN (TUR)

3. Mikita KLIMOVICH (BLR)

(...)

20. Piotr Przemyslaw DUK (POL)

 

120 kg - Patryk Kamiński - 22 zawodników

1/8

Jijie MU (CHN) - Patryk Jan KAMINSKI (POL) 0-5 (0-4)

1/4

Saigidmagomed OMAROV (AZE) - Patryk Jan KAMINSKI (POL) 0-3 (0-2)

1/2

Roman KIM (KGZ) - Patryk Jan KAMINSKI (POL) 4-1 (10-2)

3-5

Konsta Johannes MAEENPAEAE (FIN) - Patryk Jan KAMINSKI (POL) 4-0 (8-0)

1. Zviadi PATARIDZE (GEO)

2. Roman KIM (KGZ)

3. Konsta Johannes MAEENPAEAE (FIN)

3. Amin Mohammadzaman MIRZAZADEH (IRI)

5. Patryk Jan KAMINSKI (POL)

 

Sobota 5.08.2017

Styl klasyczny

50 kg - Dominik Dudziński - 17 zawodników

1/8

Mykola STEPANIUK (UKR) - Dominik Miroslav DUDZINSKI (POL) 1-3 (5-8)

1/4

Dominik Miroslav DUDZINSKI (POL) - Cevion Jordan SEVERADO (USA) 0-4 (0-8)

R1

Maksym VYSOTSKYI (ISR) - Dominik Miroslav DUDZINSKI (POL) 3-1 (7-5)

1. Poya Soulat DAD MARZ (IRI)

2. Cevion Jordan SEVERADO (USA)

3. Kensuke SHIMIZU (JPN)

3. Ilkhom BAKHROMOV (UZB)

(...)

9. Dominik Miroslav DUDZINSKI (POL)

 

60 kg - Mateusz Szewczuk - 28 zawodników

Tala TALA (CHN) - Mateusz Radoslaw SZEWCZUK (POL) 3-1 (3-1)

1. Keramat Morad ABDEVALI (IRI)

2. Oleksandr HRUSHYN (UKR)

3. Magomed Nazirovitch MAGOMEDOV (RUS)

3. Hassan Hassan Ahmed MOHAMED (EGY)

(...)

22. Mateusz Radoslaw SZEWCZUK (POL)

 

74 kg - Krzysztof Niklas - 32 zawodników

1/16

Krzysztof Marek NIKLAS (POL) - Nasir HASANOV (AZE) 1-3 (2-5)

1. Kamal Ameer BEY (USA)

2. Akzhol MAKHMUDOV (KGZ)

3. Sajan SAJAN (IND)

3. Nasir HASANOV (AZE)

(...)

20. Krzysztof Marek NIKLAS (POL)

 

96 kg - Marcel Kasperek - 26 zawodników

1/8

Hendrik KALME (EST) - Marcel Adam KASPEREK (POL) 1-3 (1-2)

1/4

Marcel Adam KASPEREK (POL) - Michail IOSIFIDIS (GRE) 1-3 (1-6)

1. Vladen KOZLIUK (UKR)

2. Artur SARGSIAN (RUS)

3. Jan ZIRN (GER)

3. Arvi Martin SAVOLAINEN (FIN)

(...)

12. Marcel Adam KASPEREK (POL)

 

Piątek 4.08.2017

Zapasy kobiet

48 kg - Agata Walerzak - 21 zawodniczek

1/8

Agata Marta WALERZAK (POL) - Aleksandra SKIRENKO (RUS) 3-1 (6-4)

1/4

Oksana LIVACH (UKR) - Agata Marta WALERZAK (POL) 4-0 (10-0)

1. Kika KAGATA (JPN)

2. Turkan NASIROVA (AZE)

3. Oksana LIVACH (UKR)

3. Zeynep YETGIL (TUR)

(...)

10. Agata Marta WALERZAK (POL)

 

55 kg - Dominika Kulwicka - 24 zawodniczki

Pooja GEHLOT (IND) - Dominika Ewa KULWICKA (POL) 4-0 (12-0)

1. Sae NANJO (JPN)

2. Lianna de la Caridad MONTERO HERRERA (CUB)

3. Leyla GURBANOVA (AZE)

3. Viktoriia VAULINA (RUS)

(...)

24. Dominika Ewa KULWICKA (POL)

 

63 kg - Aleksandra Wólczyńska - 18 zawodniczek

1/8

Seeun CHOI (KOR) - Aleksandra WOLCZYNSKA (POL) 0-5 (2-10)

1/4

Olivia Louise HENNINGSSON (SWE) - Aleksandra WOLCZYNSKA (POL) 0-4 (0-11)

1/2

Aleksandra WOLCZYNSKA (POL) - Yuliana Vasileva YANEVA (BUL) 1-3 (4-8)

3-5

Aina TEMIRTASSOVA (KAZ) - Aleksandra WOLCZYNSKA (POL) 0-5 (0-3)

1. Maya Gabriella NELSON (USA)

2. Yuliana Vasileva YANEVA (BUL)

3. Ying ZHANG (CHN)

3. Aleksandra WOLCZYNSKA (POL)

 

72 kg - Natalia Strzałka - 20 zawodniczek

Natalia Iwona STRZALKA (POL) - Rachel Ann WATTERS (USA) 1-3 (2-3)

1. Aiperi MEDET KYZY (KGZ)

2. Yasuha MATSUYUKI (JPN)

3. Denise Sabina MAKOTA STROEM (SWE)

3. Hui Tsz CHANG  (TPE)

(...)

15. Natalia Iwona STRZALKA (POL)

 

Czwartek 3.08.2017

Zapasy kobiet

44 kg - Beata Kośla - 15 zawodniczek

Beata KOSLA (POL) - Yu Syuan CHANG (TPE) 3-0 (8-0)

1/4

Oveionce Tanyia RAY (USA) - Beata KOSLA (POL) 5-0 (6-2)

1. Manami UENO (JPN)

2. Yumei CHEN (CHN)

3. Oveionce Tanyia RAY (USA)

3. Stefania Claudia PRICEPUTU (ROU)

(...)

8. Beata KOSLA (POL)

 

51 kg - Alicja Czyżowicz - 20 zawodniczek

Alicja CZYZOWICZ (POL) - Siwar BOUSETTA (TUN) 3-1 (4-1)

1/8

Alicja CZYZOWICZ (POL) - Khrystyna BEREZA (UKR) 0-5 (0-10)

R1

Gulsamal NURLAN (KAZ) - Alicja CZYZOWICZ (POL) 0-3 (0-6)

R2

Alicja CZYZOWICZ (POL) - Nao TANIYAMA (JPN) 1-3 (4-5)

1. Kseniia NEZGOVOROVA (RUS)

2. Khrystyna BEREZA (UKR)

3. Bolor Erdene BAT ORSHIKH (MGL)

3. Xuejiao LIAO (CHN)

(...)

7. Alicja CZYZOWICZ (POL)

 

59 kg - Polka nie startuje - 19 zawodniczek

1. Yuzuru KUMANO (JPN)

2. Anastasia NICHITA (MDA)

3. Kumari MANJU (IND)

3. Grace Jacob BULLEN (NOR)

 

67 kg - Polka nie startuje - 18 zawodniczek

1. Khanum VELIEVA (RUS)

2. Yudari SANCHEZ RODRIGUEZ (CUB)

3. Meerim ZHUMANAZAROVA (KGZ)

3. Alexandra Nicoleta ANGHEL (ROU)

 

Środa 2.08.2017

Styl wolny

55 kg - Zhozef Baghramyan - 23 zawodników

1/8

Zhozef BAGHRAMYAN (POL) - Nader Amirgholi NASRISAMAKOUSH (IRI) 1-3 (2-10)

1. Daton Duain FIX (USA)

2. Ismail GADZHIEV (RUS)

3. Arsen HARUTYUNYAN (ARM)

3. Afgan KHASHALOV (AZE)

(...)

18. Zhozef BAGHRAMYAN (POL)

 

66 kg - Patryk Ołenczyn - 25 zawodników

Marek KUETT (EST) - Patryk Krzysztof OLENCZYN (POL) 1-4 (1-12)

1/8

David BAEV (RUS) - Patryk Krzysztof OLENCZYN (POL) 4-1 (14-4)

R1

Ishak BOUKHORS (ALG) - Patryk Krzysztof OLENCZYN (POL) 4-0 (10-0)

1. David BAEV (RUS)

2. Ryan Andrew DEAKIN (USA)

3. Temuulen ENKHTUYA (MGL)

3. Iveriko JULAKIDZE (GEO)

(...)

11. Patryk Krzysztof OLENCZYN (POL)

 

84 kg - Polak nie startuje - 24 zawodników

1. Artur NAIFONOV (RUS)

2. Zahid VALENCIA (USA)

3. Gadzhimurad MAGOMEDSAIDOV (AZE)

3. Ahmad Yousef BAZRIGHALEH (IRI)

 

120 kg - Jakub Brylewski - 20 zawodników

1/8

Naeiim Rahim HASSANZADEH (IRI) - Jakub BRYLEWSKI (POL) 3-1 (5-1)

R1

Jakub BRYLEWSKI (POL) - Feyzullah AKTURK (TUR) 0-3 (0-2)

1. Gable Dan STEVESON (USA)

2. Naeiim Rahim HASSANZADEH (IRI)

3. Feyzullah AKTURK (TUR)

3. Zaur KOZONOV (RUS)

(...)

15. Jakub BRYLEWSKI (POL)

 

Wtorek 1.08.2017

Styl wolny

50 kg - Polak nie startuje - 15 zawodników

1. Shahin MUKHTAROV (AZE)

2. Karen ZURABYAN (ARM)

3. Akbar KENZHEBEK UULU (KGZ)

3. Nasanbuyan NARMANDAKH (MGL)

 

60 kg - Polak nie startuje - 23 zawodników

1. Abdula AKHMEDOV (RUS)

2. Mitchell Steven MC KEE (USA)

3. Yones Aliakbar EMAMICHOGHAEI (IRI)

3. Hiromu SAKAKI (JPN)

 

74 kg - Paweł Malicki - 26 zawodników

1/8

Pawel Tomasz MALICKI - Niko Aaro Juhani GARDEMEISTER (FIN) 4-1 (12-2)

1/4

Pawel Tomasz MALICKI - Yajuro YAMASA (JPN) 0-4 (0-10)

1. Mark John HALL II (USA)

2. Isa SHAPIEV (UZB)

3. Veer Dev GULIA (IND)

3. Mohammad Aliasghar MOTTAGHINIA (IRI)

(...)

11. Pawel Tomasz MALICKI

 

96 kg - Polak nie startuje - 20 zawodników

1. Shamil Alievitch MUSAEV (RUS)

2. Givi MATCHARASHVILI (GEO)

3. Ibrahim CIFTCI (TUR)

3. Kollin Raymond MOORE (USA)

 

Skład reprezentacji Polski

Styl wolny

55 kg - Zhozef Baghramyan

66 kg - Patryk Ołenczyn

74 kg - Paweł Malicki

120 kg - Jakub Brylewski

 

Zapasy kobiet

44 kg - Beata Kośla

48 kg - Agata Walerzak

51 kg - Alicja Czyżowicz

55 kg - Dominika Kulwicka

63 kg - Aleksandra Wólczyńska

72 kg - Natalia Strzałka

 

Styl klasyczny

50 kg - Dominik Dudziński

60 kg - Mateusz Szewczuk

74 kg - Krzysztof Niklas

84 kg - Piotr Duk

96 kg - Marcel Kasperek

120 kg - Patryk Kamiński

Zapasy sportem wszzystkich dzieci
Materialy dyddaktyczno szkoleniowe

Partnerzy

Uww tournaments

Ziolkowski2013
Pytlasinski2013
Polandopen2013