Robert Baran wystąpi w niedzielnym finale wagi 125 kg

Blank

Gadzhiev Mistrzem Europy 2020

• 22 medale grapplerów

Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy w grapplingu, które miały miejsce w Rzymie zaprezentowała się naprawdę wyśmienicie. Polacy przywieźli aż 22 medale, z czego 12 złotych. Dzięki temu nasz kraj odniósł zwycięstwo w klasyfikacji medalowej tej imprezy.

Czwartek, 20.02.2020 r czytaj więcej
  • Czwarta kwalifikacja olimpijska dla Polski

Trzech zapaśników z Mistrzostw Świata seniorów w Nur-Sultan zostało zdyskwalifikowanych po naruszeniu przepisów antydopingowych. Kwalifikacje dla Polski w kategorii 74 kg wywalczył Kamil Rybicki.

Środa, 19.02.2020 r czytaj więcej
  • Robert Baran Wicemistrzem Europy 2020

Robert Baran wywalczył w Rzymie srebrny medal zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym w najcięższej kategorii 125 kg. W finale zawodnik Ceramika Krotoszyn przegrał z Gruzinem Geno Petriaszwilim przez przewagę techniczną 0:11.

Niedziela, 16.02.2020 r czytaj więcej
  • Robert Baran wystąpi w niedzielnym finale wagi 125 kg

Robert Baran (Ceramik Krotoszyn) walczyć będzie w niedzielę w Rzymie o złoty medal zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym w kategorii 125 kg. Jego rywalem został Gruzin Geno Petriaszwili.

Sobota, 15.02.2020 r czytaj więcej
  • Gadzhiev Mistrzem Europy 2020

Magomedmurad Gadzhiev Mistrzem Europy 2020. Walkę wygrał dzięki ostrzeżeniom, które, po jednym w każdej z dwóch rund, otrzymał jego pasywnie walczący przeciwnik. Brązowe medale wywalczyli Mołdawianin Mihai Sava oraz Turek Haydar Yavuz.

• "Murad" zawalczy o złoto!

Piąty dzień zapaśniczych Mistrzostw Europy i w końcu medal dla Polski. W kategorii 70 kg w stylu wolnym, finał wywalczył Magomedmurad Gadzhiev. To oznacza minimum srebro. O złoto powalczy jutro.