Pierwsze biało-czerwone medale w 2020 roku

Blank

Zapasy w czołówce dyscyplin olimpijskich w 2019 roku

• Niezniszczalni weterani podbili Japonię

Wspaniały występ zanotowała nasza reprezentacja w weteranów, która w Tokio przetarła szlaki naszym olimpijczykom. Mirosław Wieczorkiewicz, Stanisław Kamiński, Janusz Żurawski oraz Zdzisław Brzozowski nie zawiedli naszych oczekiwań i wygrali w swoich kategoriach wagowych.

Wtorek, 21.01.2020 r czytaj więcej
  • Nicola Wasilewska czwarta w Klippan Open

Reprezentująca nasz kraj w rywalizacji kadetek Nicola Wasilewska (WW 61 kg) WZS WKS Grunwald Poznań zajmuje 4 miejsce turnieju KLIPPAN LADY OPEN.

• Pierwsze biało-czerwone medale w 2020 roku

Za reprezentacją Polski w stylu klasycznym pierwszy sprawdzian umiejętności w 2020 roku. Nasza kadra wzięła udział w turnieju Thor Masters, który odbył się w duńskiej miejscowości Nykobing Falster. Polacy zdobyli 6 medali (2 srebrne, 4 brązowe) i wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji zawodów. Srebrne krążki zdobyli Mateusz Wolny, Tadeusz Michalik. Na najniższym stopniu podium stanęli Dawid Erestic, Gevorg Sahakyan, Edgar Babayan i Arkadiusz Kułynycz.

Poniedziałek, 20.01.2020 r czytaj więcej
  • Zapasy w czołówce dyscyplin olimpijskich w 2019 roku

Warszawskie Centrum EXPO XXI było w sobotę (11 stycznia) miejscem tegorocznego Spotkania Noworocznego Rodziny Olimpijskiej. Przybyli na nie mistrzowie i medaliści olimpijscy, trenerzy, pracownicy instytucji sportowych, parlamentarzyści, członkowie korpusu dyplomatycznego przedstawiciele świata nauki, kultury, medycyny i biznesu, samorządowcy, dziennikarze.

Poniedziałek, 13.01.2020 r czytaj więcej
  • Yusup Abdusalamov - "W Machaczkale zawsze mamy dobrych sparingpartnerów"

Trener Yusup Abdusalamov przebywający z Reprezentacją Polski w stylu wolnym na zgrupowaniu w Dagestanie, udzielił wywiadu korespondentowi wrestdag.ru zdradzając plany i wyzwania na najbliższe kilka miesięcy:

Środa, 08.01.2020 r czytaj więcej
  • Odszedł Henryk Przygoda

1 stycznia zmarł wybitny zawodnik stylu klasycznego i wolnego w latach 60 wielokrotny medalista Mistrzostw Polski seniorów , wspaniały trener HENRYK PRZYGODA , 82 lata (Siła Mysłowice, GKS Katowice).