'Dan Kolov - Nikola Petrov' - międzynarodowy turniej w stylu klasycznym i zapasach kobiet

Międzynarodowy turniej seniorów "Dan Kolov - Nikola Pietrov" Sofia 3-5.02.2012

05.02.2012 Niedziela

W trzeci dzień zawodów najlepiej walczył  Mariusz Łoś, który w kategorii 55 kg zajął 5 miejsce. Mariusz w pierwszej walce pokonał swojego rodaka Dawida Ersetica, który ostatecznie zajął 8 miejsce. Poza podium byli również klasycy w kategorii 66 kg Tomasz Świerk zajął 10, Sylwester Charzewski 11, Edgar Melkumov 18 a Mateusz Wanke 21 miejsce.

04.02.2012 Sobota

W drugi dzień zawodów w Bułgarii nasz kraj reprezentowało 2 zawodników i 2 zawodniczki. Bardzo dobrze wypadli zapaśnicy stylu klasycznego Dawid Kareciński (60 kg) jak i Łukasz Banak (120 kg) zawodnicy WKS Śląska Wrocław. Obydwaj przegrali dopiero w finale z reprezentantami gospodarzy, Dawid przegrał z Ivo Angelovem a Łukasz musiał uznać wyższość Ivana Ivanova. Edward Barsegjan przegrał o brązowy medal i zajął 5 miejsce.

W zapasach kobiet Roksana Zasina ( ZTA Zgierz) była 7 a Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm) zajęła 8 miejsce.

03.02.2012 Piątek

W pierwszy dzień turnieju walczyło ośmiu reprezentantów Polski. Najlepiej zaprezentowała się Monika Michalik, która ostatecznie zajęła 3 miejsce w prestiżowym turnieju. Polka pokonała dwie pierwsze rywalki Francuzkę Marianne Kolic i Białorusinkę Anastasiya Huchok i dopiero w półfinale uległa Szwedce Hennie Johansson.
W walce o brązowy medal pokonała Niemkę Aline Focken.

Dalsze miejsca zajeli pozostali kadrowicze Paulina Grabowska (ZTA Zgierz)  15 miejsce w kategorii 63 kg, Jakub Tim (KS Sobieski Poznań) 14 miejsce i Julian Kwit (WKS Śląsk Wrocław) 23 miejsce w kategorii 74 kg oraz Damian Fedorowicz (Agros Żary) 8 miejsce , Marcin Olejniczak (KS Sobieski Poznań) 13 miejsce, Andrzej Deberny (AKS Piotrków Trybunalski) 15 miejsce i Paweł Poślad (WKS Śląsk Wrocław) 22 miejsce w kategorii 96 kg.

 

 

Wyniki

Relacja na żywo

 

Walki i miejsca naszych reprezentantów

Styl klasyczny

55 kg
Ersetic Dawid (POL) – Los Mariusz (POL) 1-3 (0-1, 1-0, 0-1)

1/8

Aleksandar Kostadinov (BUL) -Los Mariusz (POL)  3-0 (3-0, 1-0)

Rep.

Muharrem Acikyurek - Los Mariusz (POL) 0-3 (0-1, 0-6)

o 3 miejsce

Los Mariusz (POL) - Mardani Mehrdad (IRI) 0-3 (0-1, 0-1)

 

Kategortia 55 kg

1 Aleksandar Kostadinov BUL

2 Kharabadze Kamel GEO

3 Mardani Mehrdad IRI

3 Ciobanu Victor MDA

5 Łoś Mariusz POL

8 Ersetic Dawid POL

 


60 kg
Diego Ribeiro Romanelli (BRA) - Karecinski Dawid (POL) 0-3 (0-3, 0-3)
1/8
Barsegyan Edward (POL) - Belmadani Tarik (FRA) 3-1 (2-0, 2-2)
Moradibaloothesar Behnam (IRI) - Karecinski Dawid (POL) 0-3 (0-1, 0-2)
1/4
Barsegyan Edward (POL) - Erhan Karakus (TUR) 3-1 (2-0, 0-1, 4-0)
Frunze Harutuynyan (SWE) - Karecinski Dawid (POL) 1-3 (0-2, 1-0, 0-1)
1/2
Ivo Angelov (BUL) - Barsegyan Edward (POL) 3-1 (3-1, 3-0)
Desic Dragan (SRB) - Karecinski Dawid (POL) 0-3 (0-6, 0-1)
Finał 3-5
Artur Mkrtchyan (ARM) - Barsegyan Edward (POL) 3-1 (1-0, 0-5, 1-0)
Finał 1-2
Ivo Angelov (BUL) -  Karecinski Dawid (POL) 3-0 (2-0, 1-0)

1 Ivo Angelov BUL
2 Karecinski Dawid POL
3 Moradibaloothesar Behnam IRI
3 Artur Mkrtchyan ARM
5 Barsegyan Edward POL
5 Desic Dragan SRB

 

66 kg

Swierk Tomasz (POL) - Sasun Chambaryan (ARM) 3-0 (2-0, 2-0)

Wanke Mateusz (POL) - Edgaras Venckaitis (LTU) 0-3 (0-4, 0-2)
1/8
Melkumov Edgar (POL) - Emiliyan Todorov (BUL) 0-5 (0-3, 1-0, 0-3 tusz)
Abdulsamet Gunal (TUR) - Charzewski Sylwester (POL) 1-3 (2-3, 0-6)

Swierk Tomasz (POL) – Bakuridze Paata (GEO)  1-3 (1-0, 0-1,0-1)

1/4

Charzewski Sylwester (POL)-  Bakuridze Paata (GEO)  0-5 (0-1, 0-3 tusz)

 

1 Aram Julfalakyan ARM

2 Hovhannes Varderesyan ARM

3 Sharur Vardanyan SWE

3 Mathias Gunther SWE

10 Świerk Tomasz POL

11 Charzewski Sylwester POL

18 Melkumov Edgar POL

21 Wanke Mateusz POL

 

74 kg
Valdemaras Venckaitis (LTU) - Kwit Julian (POL) 5-0 (1-0, 4-0)
Hassli Alain (FRA) - Tim Jakub (POL) 3-1 (2-0, 0-2, 1-0)

1 Iliyan Georgiev BUL
2 Tskhadaia Manuchar GEO
3 Shafran Ilya ISR
3 Datunashvili Zurab GEO
.
14 Tim Jakub POL
23 13 Kwit Julian POL


84 kg – Polacy nie startowali
1 Gegeshidze Vladimer GEO
2 Nikolay Bayriakov BUL
3 Saban Karatas TUR
3 Hrach Hovhannisyan ARM

96 kg
Barbul Dacian (ROU) - Fedorowicz Damian (POL) 1-3 (4-0, 0-1, 0-1)
Mindaugas Ezerskis (LTU) - Olejniczak Marcin (POL) 1-3 (1-1, 0-1)
Fredrik Schon (SWE) - Poslad Pawel (POL) 3-0 (1-0, 2-0)
1/8
Deberny Andrzej (POL) - Mocanu Andrian (MDA) 1-3 (2-0, 0-2, 2-4)
Kaloyan Dinchev (BUL) - Fedorowicz Damian (POL) 3-0 (2-0, 1-0)
Artur Aleksanyan (ARM) - Olejniczak Marcin (POL) 3-0 (3-0, 1-0)
R1
Noroozi Saman (IRI) -  Fedorowicz Damian (POL) 0-3 (0-1, 0-3)
R2
Fedorowicz Damian (POL) - Metehan Basar (TUR) 0-3 (0-1, 0-4)

1 Jabidze Soso GEO
2 Kaloyan Dinchev BUL
3 Dikhaminjia Sandro GEO
3 Metehan Basar TUR
.
8 Fedorowicz Damian POL
13 Olejniczak Marcin POL
15 Deberny Andrzej POL
21 Poslad Pawel POL


120 kg
Banak Lukasz (POL) – Spasic Milos (SRB) 3-0 (2-0, 1-0)
1/4
Banak Lukasz (POL) - Lyubomir Dimitrov (BUL) 3-0 (1-0, 1-0)
1/2
Banak Lukasz (POL) - Emin Ozturk (TUR) 3-0 (4-0, 1-0)
Finał 1-2
Ivan Ivanov (BUL) - Banak Lukasz (POL) 3-1 (0-1, 3-1, 3-0)

1 Ivan Ivanov BUL
2 Banak Lukasz POL
3 Emin Ozturk TUR
3 Johan Euren SWE
Zapasy kobiet

55 kg
Krawczyk Katarzyna (POL) - Mimi Hristova (POL) 3-1 (3-2, 10-1)
Tokar Nadine (SUI) - Zasina Roksana (POL) 0-3 (0-3, 0-1)
1/8
Kathrin Neu Maier (GER) - Krawczyk Katarzyna (POL) 1-3 (4-0, 1-1, 0-1)
Zasina Roksana (POL) - Sidakova Zalina (BLR) 3-0 (1-0, 2-0)
1/4
Krawczyk Katarzyna (POL) – Petra Olli (FIN) 0-5 (0-1, 0-7)
Zasina Roksana (POL) - Paval Ana Maria (ROU) 0-3 (0-2, 0-5)R2
R2
Joise Silva (BRA) - Zasina Roksana (POL) 3-1 (1-0, 0-1, 1-0)


1 Sofia Mattsson SWE
2 Paval Ana Maria ROU
3 Ivanova Maryia BLR
3 Petra Olli FIN
.
7 Zasina Roksana POL
8 Krawczyk Katarzyna POL


63 kg
Grabowska Paulina (POL) - Ilana Kratysh (ISR) 0-5 (7-2, 0-3)
1/8
Michalik Monika (POL) - Kolic Mariana (FRA) 3-0 (1-0, 1-0)
1/4
Huchok Anastasiya (BLR) - Michalik Monika (POL) 1-3 (0-1, 2-1, 0-1)
1/2
Michalik Monika (POL) - Henna Johansson (SWE) 0-3 (0-3, 0-1)
Finał 3-5
Aline Focken (GER) - Michalik Monika (POL) 0-3 (0-1, 0-1)


1 Johanna Mattsson SWE
2 Henna Johansson SWE
3 Mamashuk Maryia BLR
3 Michalik Monika POL
.
15 Grabowska Paulina POL


 

 

Zapasy Kobiet

Kategoria 63 kg

Michalik Monika(POL) -  Kolic Mariana (FRA)

 

Grabowska Paulina (POL) - Ilana Kratysh (ISR)

 

Zapasy styl klasyczny:

Kategoria 74kg

 

Valdemaras Venckaitis (LTU) - Kwit Julian (POL)

 

Hassli Alain (FRA)  - Tim Jakub (POL)

 

Kategoria  96 kg

 

Cazac Main (MDA) - Deberny Andrzej (POL)

 

Barbul Dacian (ROU) - Fedorowicz Damian (POL)

 

Mindaugas Ezerskis (LTU) - Olejniczak Marcin (POL)

Zapasy Kobiet

Kategoria 63 kg

Michalik Monika(POL) -  Kolic Mariana (FRA)

 

Grabowska Paulina (POL) - Ilana Kratysh (ISR)

 

 

 

Zapasy styl klasyczny:

 

Kategoria 74kg

 

Valdemaras Venckaitis (LTU) - Kwit Julian (POL)

 

 

Hassli Alain (FRA)  - Tim Jakub

 

 

 

Kategoria  96 kg

 

Cazac Main (MDA) - Deberny Andrzej (POL)

 

Barbul Dacian (ROU) - Fedorowicz Damian (POL)

 

Mindaugas Ezerskis (LTU) - Olejniczak Marcin (POL)




Fundacja Radan
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 14
Slideshow Image 15
Slideshow Image 16
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 14
Slideshow Image 15
Slideshow Image 16
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13