MŚJ Bukareszt 2011 - Mamy trzy medale! VIDEO LIVE

 
VIDEO LIVE

Niedziela 31 lipca 2011

Styl wolny

55 kg - Polak nie startuje

66 kg - Albinowski Paweł Mazowsze Teresin
ALBINOWSKI, Pawel (POL) - MOROI, Igor (MDA) 0-3 (0-2, 0-1)


84 kg - Baranowski Zbigniew AKS Białogard
HAMEDIPOUR, Nader Akbar (IRI) - BARANOWSKI, Zbigniew Mateusz (POL) 1-3 (3-0, 3-3, 1-1)

AZIZOV, Islam (KAZ) - BARANOWSKI, Zbigniew Mateusz (POL) 5-0 (1-0, 4-0)

120 kg - Polak nie startuje

Sobota 30 lipca 2011

Styl wolny

50 kg - Radosław Kurowski
1/8
KUROWSKI, Radoslaw Marek (POL) - CHAHAL, Sukhan Singh (CAN) 1-3 (0:4, 1:2)

60 kg - Rafał Statkiewicz
STATKIEWICZ, Rafal (POL) - YUN, Ji-Hoon (KOR) 1-3 (0:1, 2:1, 0:4)

74 kg - Sebastian Jezierzański
JEZIERZANSKI, Sebastian (POL) - RACHAMIN, Hanoc (ISR) 3-0 (1:0, 5:0)

1/8
BOLOR-ERDENE, Nomindalai (MGL) - JEZIERZANSKI, Sebastian (POL) 0-3 (0:1, 0:1)

1/4
OZMEN, Abdulkadir (TUR) - JEZIERZANSKI, Sebastian (POL) 5-0 (3:0)

R2
SHARIATY ADL, Amir Kheirollah (IRI) - JEZIERZANSKI, Sebastian (POL) 3-1 (6:2, 2:1)

96 kg - Patryk Dublinowski
DUBLINOWSKI, Patryk Mateusz (POL) - EVTIMOV, Evtim Danielov (BUL) 1-3 (1:0, 0:2, 0:1)

Piątek 29 lipca 2011


Zapasy kobiet

48 kg - Sara Jezierzańska
JEZIERZANSKA, Sara (POL) - TJAPKO, Karalina (LAT) 3-0 (3-0, 2-0)

1/4
JEZIERZANSKA, Sara (POL) - PAPKE, Jade Amber (CAN) 0-3 (0:1, 0:3)

55 kg - Katarzyna Michalak
1/8
BARRY, Brianne Marie (CAN) - MICHALAK, Katarzyna (POL) 3-1 (0-2, 2-2, 1-0)

63 kg - Klaudia Pilipczuk
1/8
PILIPCZUK, Klaudia Izabela (POL) - FOCKEN, Aline (GER) 1-3 (1-0, 0-2, 0-3)

R1
PILIPCZUK, Klaudia Izabela (POL) - SKAUEN, Charlotte (NOR) 3-1 (1:0, 2:1)

3-5
PILIPCZUK, Klaudia Izabela (POL) - RAGAN, Alli (USA) 0-3 (0-1, 0-3)

72 kg - Aleksandra Lewińska
1/8
VOROBYEVA, Natalia (RUS) - LEWINSKA, Aleksandra (POL) 5-0 (3:0)

R1
LEWINSKA, Aleksandra (POL) - NÉMETH, Zsanett (HUN) 0-3 (0:2, 0:2)

Czwartek 28 lipca 2011

Zapasy kobiet

44 kg - Polki nie startują

51 kg - Ilona Omilusik
1/8
VU, Thi Hang (VIE) - OMILUSIK, Ilona Magdalena (POL) 0-5 (2:1, 2:3)

1/4
OMILUSIK, Ilona Magdalena (POL) - CAO, Haiyan (CHN) 3-0 (1:0, 1:0)

1/2
ORSHUSH, Stalvira (RUS) - OMILUSIK, Ilona Magdalena (POL) 3-1 (2:0, 1:1)

3-5
OLEA BERNAL, Celia Karina (MEX) - OMILUSIK, Ilona Magdalena (POL) 1-3 (1-5, 1-3)

59 kg - Karolina Krawczyk
1/8
KRAWCZYK, Karolina (POL) - PROKHOR, Olga (UKR) 0-3 (0:2, 0:3)

67 kg - Daria Osocka
1/8
OSOCKA, Daria Urszula (POL) - PAVLOVA, Valentina (KAZ) 3-0 (4:0, 1:0)

OSOCKA, Daria Urszula (POL) - MAKHYNIA, Alina (UKR) 0-3 (0:1, 0:4)


POL-Karecinski-Aush.jpg


POL-Karecinski-Jubel-1.jpg


POL-Karecinski-Jubel-2.jpg


POL-Karecinski-SE.jpg


POL-Kulynycz-BK.jpg


Fot. Joerg Richter


Środa 27 lipca 2011
Styl klasyczny

55 kg - Erestic Dawid Unia Racibórz
ERSETIC, Dawid Andrzej (POL) - VICHEV, Nikolay Ivanov (BUL) 1-3 (2-0, 0-1, 0-3)

66 kg - Kośla Michał Olimpijczyk Radom
KOSLA, Michal (POL) - ZHANBIROV, Askhat (KAZ) 3-1 (2-1, 0-6, 1-0)

1/8
KOSLA, Michal (POL) - KARDASH, Yaraslau (BLR) 0-3 (0-1, 0-6)

84 kg - Michalik Tadeusz Sobieski Poznan
MICHALIK, Tadeusz (POL) - MANUKYAN, Gevorg (ARM) 3-1 (3-1, 6-0)

1/8
MICHALIK, Tadeusz (POL) - AZIZSIR, Ramsin (GER) 3-1 (2-1, 0-3, 4-2)

1/4
ATEM, Aslan (TUR) - MICHALIK, Tadeusz (POL) 3-0 (1-0, 1-0)

120 kg - Fafiński Mateusz AZS-AWF Warszawa
FAFINSKI, Mateusz Jacek (POL) - PARSHIN, Vasily (RUS) 0-3 (0-4, 0-4)

Wtorek 26 lipca 2011
Styl klasyczny

50 kg - Polacy nie startują

60 kg - Dawid Kareciński
ARTSIOM, Vesialou (BLR) - KARECINSKI, Dawid (POL) 0-3 (0-3, 0-5)

1/8
KARECINSKI, Dawid (POL) - POGHOSYAN, Aslan (ARM) 3-0 (5-0, 3-0)

1/4
KARECINSKI, Dawid (POL) - MAMULAT, Maxim (MDA) 3-1 (3-1, 1-0)

1/2
NOURBAKHSH, Mohammad Naser (IRI) - KARECINSKI, Dawid (POL) 0-3 (0:1, 0:2)

Finał
KARECINSKI, Dawid (POL) - ZAYLOBIDINOV, Bobirbek (UZB) 1-3 (2:0, 0:4, 2:6)

74 kg - Arkadiusz Kułynycz
ROTTER, Jan (GER) - KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) 0-5 (2-0, 0-3)

1/16
CASTELLANO, Joshua Robert (USA) - KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) 0-3 (0-1, 0-2)

1/8
KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) - JERSGREN, Jan Alexander (SWE) 3-1 (0-2, 1-0, 5-0)

1/4
SUOMINEN, Veli-Karri Osvald (FIN) - KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) 1-3 (0-1, 1-0, 0-1)

1/2
MANUKYAN, Rafik (ARM) - KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) 3-0 (1-0, 2-0)

3-5
KOCASLAN, Ismail (TUR) - KULYNYCZ, Arkadiusz Marcin (POL) 0:3 (0-1, 0-3)

96 kg - Polacy nie startują


Styl klasyczny

55 - Erestic Dawid Unia Racibórz
60 - Kareciński Dawid WKS Śląsk Wrocław
66 - Kośla Michał Olimpijczyk Radom
74 - Kułynycz Arkadiusz Olimpijczyk Radom
84 - Michalik Tadeusz Sobieski Poznan
120 - Fafiński Mateusz AZS-AWF Warszawa

Trener Włodzimierz Zawadzki

Zapasy kobiet
48 - Jezierzańska Sara Dąb Brzeźnica
51 - Omilusik Ilona HEROS Czarny Bór
55 - Michalak Katarzyna AZS-AWF Warszawa
59 - Krawczyk Karolina Cement-Gryf Chełm
63 - Pilipczuk Klaudia ZTA Zgierz
67 - Osocka Daria Agros Żary
72 - Lewińska Aleksandra AZS-AWF Warszawa

Trener Marcin Marcinkiewicz

Styl wolny
50 - Kurowski Radosław Górnik Łęczna
60 - Statkiewicz Rafał WKS Grunwald Poznań
66 - Albinowski Paweł Mazowsze Teresin
74 - Jezierzański Sebastian Dąb Brzeźnica
84 - Baranowski Zbigniew AKS Białogard
96 - Dublinowski Patryk AKS Białogard

Trener Dariusz Grzywiński


Program zawodów
Monday 25.07.2011

08.30-11.00 Referees’ consultation

Till 12.00 Final entries for GR – all categories

14.30-16.00 Calendar Congress, 1st part

16.00-17.00 Technical conference – all teams

17.30-18.30 Medical examination GR – cat 50-60-74-96 kg

18.30-19.00 Weigh-in GR – cat 50-60-74-96 kg

 

Tuesday 26.07.2011

14.00-18.30 Qualification rounds and repechage GR – cat 50-60-74-96 kg

17.30-18.30 Medical examination GR – cat 55-66-84-120 kg

18.30-19.00 Weigh-in GR – cat 55-66-84-120 kg

19.00-19.30 Opening Ceremony

19.30-21.30 Finals GR – cat 50-60-74-96 kg

Award ceremonies

 

Wednesday 27.07.2011

Till 12.00 Final entries for FW – all categories

14.00-19.00 Qualification rounds and repechage GR – cat 55-66-84-120 kg

17.30-18.30 Medical examination FW – cat 44-51-59-67 kg

18.30-19.00 Weigh-in FW – cat 44-51-59-67 kg

19.30-21.30 Finals GR – cat 55-66-84-120 kg

Award ceremonies

 

Thursday 28.07.2011

14.00-19.00 Qualification rounds and repechage FW – cat 44-51-59-67 kg

17.30-18.30 Medical examination FW – cat 48-55-63-72 kg

18.30-19.00 Weigh-in FW – cat 48-55-63-72 kg

19.30-21.30 Finals FW – cat 44-51-59-67 kg

Award ceremonies

 

Friday 29.07.2011

Till 12.00 Final entries for FS – all categories

14.00-19.00 Qualification rounds and repechage FW – cat 48-55-63-72 kg

17.30-18.30 Medical examination FS – cat 50-60-74-96 kg

18.30-19.00 Weigh-in FS – cat 50-60-74-96 kg

19.30-21.30 Finals FW – cat 48-55-63-72 kg

Award ceremonies

 

Saturday 30.07.2011

14.00-19.00 Qualification rounds and repechage FS – cat 50-60-74-96 kg

17.30-18.30 Medical examination FS – cat 55-66-84-120 kg

18.30-19.00 Weigh-in FS – cat 55-66-84-120 kg

19.30-21.30 Finals FS – cat 50-60-74-96 kg

Award ceremonies

 

Sunday 31.07.2011

14.00-19.00 Qualification rounds and repechage FS – cat 55-66-84-120kg

19.30-21.30 Finals FS – cat 55-66-84-120kg

Award ceremonies







Fundacja Radan
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 14
Slideshow Image 15
Slideshow Image 16
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 14
Slideshow Image 15
Slideshow Image 16
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10
Slideshow Image 11
Slideshow Image 12
Slideshow Image 13